Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
Bose® PowerMatch® PM8500
Spalva:
Spalva - -
4 278,08 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas

Produktų portfolio

Platus Bose ® produktų pasirinkimas leidžia pasiūlyti bet kokį Jums reikalingą sprendimą. Pageidaujate įrangos lauke, pastatuose, didelėse ar mažose patalpose, lengvai transportuojamos ar instaliuojamos, Bose turi Jums sprendimą. Mes galime pasiūlyti kolonėles, stiprintuvus ir jos valdymo įrangą, kuri bus ne tik draugiška vartotojui, bet ir valdoma automatiškai. Jei pageidajate gauti daugiau informacijos apie Bose® profesionalias sistemas, prašome spausti čia.

Profesionalus koncertinės klasės konfigūruojamas galios stiprintuvas

Bose® PowerMatch® PM8500 yra profesionalios klasės, koncertinio lygio konfigūruojamas galios stiprintuvas naudojamas stacionariose garso stiprinimo sistemose. ”Class-D“ galios stiprintuvai kuriami remiantis gilia 20-ies metų inžinerine patirtimi, pasitelkdamas daugybę Bose patentuotų technologijų PM8500 lyderiauja tarp savo klasės stiprintuvų efektyvumu, garso kokybe ir patikimumu.

Profesionalios klasės skambesys

Pasitelkiant patentuotas Bose technologijas, PowerMatch® galios stiprintuvas optimizuoja dažnių juostos atkūrimą ir mažina iškraipymus nepaisant garso išėjimo lygio, tokiu būdu pasiekiamas kokybiškiausias dažnių atkūrimas, žemas THD ir  plačiausias dinaminis diapozonas.

Konfigūravimas

Unikalus konfigūravimas. PowerMatch® yra skaitmeninis galios stiprintuvas, kuris gali būti konfigūruojamas kaip pavienis stiprintuvas, jungiamas poroje arba lygiagrečiai ar kaip keturi lygiagretūs moduliai.

Patikimumas ir Našumas

Pažangiosios galios pramonės technologijos ir termodinamikos modeliavimo įrankiai leido sukurti PM8500 – pramoninius patikimumo standartus atitinkantį, vieną iš našiausių šių dienų profesionalių stiprintuvų.