Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

Triukšmą maskuojantys sleepbuds™ iš BOSE

MAŽOS AUSINĖS GERESNIAM MIEGUI. VISĄ NAKTĮ. KIEKVIENĄ NAKTĮ.


Pirkti

Ramus miegas. Pagaliau

Mes visi esame tai patyrę. Tos naktys, kai tiesiog negalime užmigti, nes erzina pašaliniai garsai, tokie kaip knarkimas, eismas ar triukšmaujantys kaimynai. Šioms problemoms spręsti mes nusprendėme sukurti sleepbuds. Šios mažos, belaidės, su specialiai inžinierių sukurta garso maskavima sistema, sukurtos komfortui, ausinės padės Jums užmigti per kelias akimirkas, todėl iš ryto galėsite jaustis žvalūs, pailsėję ir kupini jėgų.  

PABANDYKITE PARDUOTUVĖJE
RAMINANTYS GARSAI

BOSE Sleepbuds sukurtos padėti Jums užmigti ir pagerinti miego kokybę. Vietoje garso transliavimo, jie pateikia raminamus garsus, kurie uždengia nepageidaujamus garsus ir padeda užmigti. Pasirinkite iš 10-ies įkeltų raminamųjų garsų. Kai kurie garsai leis tiesiog atsipalaiduoti, o kai kurie suteiks ramybę, kuri Jus palydės į sapnų karalystę.

VISIŠKAI BELAIDĖS

Visiškai belaidės Sleepbuds ausinės miegant Jums suteiks laisvumo pojutį.

PATOGIOS IR SAUGIOS

Nedideli ir minkšti StayHear+ Sleep ausų kištukai, kurie yra trijų dydžių (S/M/L), suprojektuoti taip, jog jų beveik nejausite ir to pasekoje pasieksite maksimalų komfortą.

ĮKROVIMO DĖKLAS

Patogus įkrovimo dėklas, kuriame galite laikyti ir apsaugoti Sleepbuds ausines, kai jos yra nenaudojamos. Įkrovimo dėklas taip pat gali įkrauti Jūsų Sleepbuds ausines vieną kartą, todėl galite keliauti be rūpesčių.

ĮKRAUNAMOS BATERIJOS

Sidabro cinko mikro baterijos net iki 16 valandų veikia pakrautos vos vieną kartą.

ŽADINTUVAS

Naudodamiesi ,,BOSE Sleep" programėle, Jūs galite nusistatyti žadintuvą, kurį girdėsite tik Jūs, ko pasekoje netrukdysite žmogaus, kuris miega šalią Jūsų.

Geresnis sprendimas nepageidaujamam garsui

Vietoje muzikos transliavimo, Bose Sleepbuds perteikia raminamuosius garsus, kurie užmaskuoja nepageidaujamą nakties triukšmą. Kadangi mes esame pirmieji, kurie naudoja aktyvę triukšmo mažinimo technologiją, per ilgus darbo metus nustatėme, jog garso slopinimo technologiją galime pritaikyti ir miegui, nes šios technologijos pagalba galime sumažinti bei koreguoti garso dažnius. Taigi, Jūs girdėsite tik tokius garsus, kurie Jums padės atsipalaiduoti.

SUŽINOTI DAUGIAU

PAŽVELKITE IŠ ARČIAU

Viena aplikacija geram

poilsiui

Užmigti yra pakankamai sunku, todėl mes sukūrėme BOSE Sleep programėlę, kurią lengva naudotis. Tiesiog parsisiųskite ją ir pasirinkite raminantį garso takelį, nustatykite tinkamą garsą ir pasirinkite kiek ilgai norite naudoti Sleepbuds miegodami. Naudokite pasirinktus nustatymus kiekvieną naktį arba eksperimentuokite su skirtingomis opcijomis, kad surastumėte labiausiai patinkantį rėžimą.

Miegas niekada neskambėjo taip gerai

Mėgaukitės jūros ošimo, dužtančių bangų garsais, lyg būtumėt paplūdimyje. Leiskite sau pajusti lapų šlamėjimą. Pajauskite ugnies apimtų malkų spragsėjimą. Pasirinkite vieno iš 10 įkeltų raminamųjų garsų, kurie atrinkti ir išbandyti, kad būtų užtikrintas efektyviausias triukšmo maskavimas ir maksimaus atsipalaidavimo jausmas. Kadangi mes visada stengiamės suteikti Jums geriausią įmanomą pojūtį, su programinės įrangos atnaujinimais praplėsime garsų sąrašą.

Patogu ir jauku

Nėra dviejų identiškų ausų formų. Taigi, kad atitiktų dauguma ausų vingių ir formų, mes nuskenavome daugybę trijų matmenų ausų ir suvienodinome jų geometrijas tam, kad sukurtume nedidelį ausų antgalį, kuris yra vos didesnis nei žirnis. Sleepbuds turi trijų dydžių antgalius (S/M/L) ir yra suprojektuoti pažangiausiomis trijų dimensijų technologijomis, todėl galite padėti galvą ant pagalvės kaip tik norite. Jūsų sleepbuds išliks ausyje visą naktį.

Daugiau nei dėklas

Šis dėklas apsaugo ir krauna jūsų sleepbuds tol, kol jų nenaudojate. Įmagnetintas pavaviršius leis patogiai įdėti ausines. Pilnai įkrautas įdėklas gali įkrauti ausines vieną kartą, todėl galite nesirūpinti apie ausinių krovimą keliaujant.

Mūsų tikslas?
Jūsų kokybiškas miegas ir gera nuotaika!

Mums reikia miego, kad jaustumėmės gerai, būtume sveiki ir kupini jėgų. Vis daugiau žmonių nėra patenkinti savo miegu ir neišmiega rekomenduojamą paros laiką. Todėl mes sujungėme savo žinias apie garsą, mūsų triukšmo slopinimo ir kontroliavimo patirtį, mūsų gebėjimą kurti mažus elektroninius prietaisus, įskaitant patogias ausines, tam, kad padėtume Jums užmigti ir pasiimti iš miego viską, ko nusipelnėte. 

 

Specifikacijos
Išmatavimai/svoriai

Sleepbuds:0.94" H x 1.06" W x 0.56" D (2,2 g kiek viena)

Case:1.06" H x 3.03" W x 3.03" D (110 g)

Papildoma informacija

Rechargeable silver-zinc batteries

Krovimo laikas: Iki 8 valandų Sleepbud'sam

Baterijos laikas: Iki 16 valandų su pilnu pakrovimu

Krovimo dėžutė: Iki 3 valandų krovimo

KAS DĖŽUTĖJE?

Bose noise-masking sleepbuds™

Krovimo dėklas

3 poros StayHear+ Sleep ausnių galiukų (S/M/L)

Pakrovėjas

USB laidas

Kelioninis krepšelis

D.U.K.
Kaip žinoti ar mano prietaisas pritaikytas SleepBuds'am?

Jūsų prietaisas (išmanusis telefonas, planšetė, t.t) turi palaikyti Bluetooth Low Enegery (taip pat vadinama Bluetooth Smart) technologiją, kad galėtų susijungti su sleepbuds'ais. Apple prietaisai su iOS 10 ar vėlesne versija ir dauguma prietaisų su Android 5.0 ir naujesne versija palaiko Bluetooth Low Energy technologiją.

Kodėl SleepBuds naudoja garso maskavimo technologiją vietoje garso slopinimo? Kuo tai skiriasi?

Triukšmo panaikinimas yra labiausiai efektyvus aplinkoje, kurioje daugybė žemo dažnio garsų (lėktuvai, autobusai ir kt.) "BOSE Acoustic Noise Canceling" gaminiuose, jis derinamas su pasyviu blokavimu, kad būtų galima gerokai sumažinti garsą visais dažniais. Tačiau nėra pasyvių ir aktyvių technologijų, kurios sumažina garsą į ausį. Kombinacija gali sukelti nepageidaujamą garsą, ypač balso lygio dažniu. Todėl, šalia Jūsų miegančio žmogaus knarkimo garsas gali būti užmaskuotas noise-masking technologijos pagalba.

Ar galiu klausytis savo muzikos per SleepBuds?

Ne. Triukšmo maskavimo sistema buvo specialiai sukurta tam, kad išspręstų nepageidaujamo triukšmo problemą prieš užmiegant ir miego metu.

Pagalba

Instrukcijos:

Greito paleidimo instrukcijos: