Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
Bose® Wave Music sistema IV DAB
Pasirinkimai
Spalva:
Spalva - -
599,95 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas
Aksesuarai
Wave® FM antenna
Wave® FM antenna
9,95 €
Daugiau
Pirkti
SoundTouch Pedestal
SoundTouch Pedestal
100,00 €
Daugiau
Pirkti

Bose® Wave Music sistema IV DAB

Bose® Wave Music system IV DAB muzikos sistema – tai “viskas viename” skirta atkurti Jūsų muzikai. Mėgaukitės sodriu, kambarį užpildančiu garsu iš mažos muzikos sistemos, kuri tinka beveik bet kur ir dabar yra naujo dizaino. „Bose® Wave“ muzikos sistemą IV sudaro kompaktinių diskų grotuvas, DAB / AM / FM radijo imtuvas ir kitų šaltinių galinė įvestis. Wi-Fi priedėlį Wave Soundtouch pjedestal reikia įsigyti papildomai. Priedėlio ir jūsų namų bevielio tinklo dėka, atsiveria galimybė transliuoti tūkstančius internetinių radijo stočių bei Jūsų audiotekos įrašus. Tereikia paliesti pirštu ir mėgausitės įtraukiančiu, pilnu kambarį užpildančiu garsu. Ši maža kompaktiška sistema suskambės bet kuriame kambaryje. Jei Jūs turite namų Wi-Fi tinklą, tai Jūs turite viską, ko reikia, kad muzika būtų pasiekiama vieno mygtuko paspaudimu nuotoliniame valdymo pulte.

Aukštos kokybės garsas
Patentuota waveguide garsiakalbių technologija suteikia Bose® Wave Music system kokybišką, neproporcingą dydžiui garsą iš tokios mažos sistemos. 

 •     Neįtikėtinas, kambarį užpildantis garsas iš DAB/AM/FM radijo imtuvo, CD grotuvo, transliuojant muziką.
 •     Waveguide garsiakalbių technologija leidžia pajusti gilų, aukštos kokybės garsą
 •     Du nepriklausomi žadintuvai
 •     Papildoma įvestis 3.5mm prijungti įšorinį grotuvą
 •    Jungtis ausinėms
 •    Plonas kreditinės kortelės stiliaus nuotolinio valdymo pultas valdo visas funkcija


   

  Elegancija spindintis paprastumas

  Tiesiog prijunkite sistemą prie elektros tinklo – tai viskas. Touch-Top valdymas ant įrenginio viršaus skirtas įjungti, išjungti sistemą arba pasirinkti „snaudimo“ funkciją skambant žadintuvui ir tuo pačiu, šis valdymas optiškai nepastebimas. Originalūs ar įrašyti CD/MP3-CD diskai tiesiog įdedami priekinėje panelėje, jokių stalčių ar durelių. Sistema lengvai integruojasi bet kurioje patalpoje.

  Komfortiškas žadintuvas
  Mielai naudojatės snaudimo funkcija? Bose taip supaprastino šią funkciją, kad įsijungus žadintuvo signalui, Jums reiktų tiesiog paliesti įrenginio viršų ir nereikės papildomai ieškoti nuotolinio valdymo pulto ar spaudinėti mygtukus. Anksčiau atsikėlusiam nereikės papildomai keisti žadinimo laiko vėliau besikeliančiam asmeniui, nes sistemoje integruota Dual Alarm funkcija, leidžianti nustatyti du skirtingus žadintuvo laikus. Tai labai paprasta. Ir labai praktiška.

  Paprastas valdymas
  Pažangus radijo imtuvas skirtas AM/FM/ skaitmeniniam radijui (DAB, DAB+, T-DMB), leidžia geriau sugauti radijo bangas. Dideliame ekrane, kurio šviesumą galite reguliuoti, su automatiniu pritemdymu galėsite matyti daugiau informacijos apie tuo metu grojančią dainą ar klausomą radijo stotį.

  Kreditinės kortelės dydžio infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultas leidžia patogiai valdyti sistemą. Galėsite užprogramuoti iki šešių AM, FM, skaitmeninio ir internetinio radijo stočių.


  Namų Wi-Fi® tinklas, tai viskas ko Jums reikia

  SoundTouch ™  – tai visiškai nauja sistema skirta transliuoti muziką belaidžiu būdu Jūsų namuose lengviau, nei bet kada ankščiau. Transformuokite savo „Wave“ muzikos sistemą IV. Padarykite savo sistemą protingesnę ir belaidę - pridėdami „SoundTouch“ pjedestalą, kad galėtumėte transliuoti visą mėgstamą muziką iš „Wi-Fi®“ ryšio ar „Bluetooth®“ prietaisų. Taip pat naudokite „SoundTouch“ programėlę, kad galėtumėte lengvai valdyti muziką. Tai taip paprasta. Remdamiesi mūsų patirtimi mes džiaugiamės galėdami pristatyti naujausius sprendimus šioje srityje. Sukūrėme sistemą, kuri paprastai valdoma iš Jūsų išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamo kompiuterio su SoundTouch ™ app programėle. Nuo mėgstamos muzikos jus skiria tik vieno mygtuko paspaudimas.  Muzika, vieno mygtuko paspaudimu


  Kurdami šias sistemas mūsų inžinieriai skyrė daug dėmesio SoundTouch valdymui, būtent todėl šios muzikos sistemos turi šešis programuojamus mygtukus, kuriuos bet kada galima nustatyti iš savo SoundTouch app. Isivaizduokite, vienas mygtukas - mėgstama radijo stotis, sekantis mygtukas kita stotis arba pasirinkta muzika iš jūsų audiotekos. Ir taip iki šešių pasirinkimų. Visa tai tik vienas paspaudimas ir Jūs klausotės mėgstamos muzikos. Pagaliau tai revoliucinis sprendimas audio rinkoje. Tai taip lengva naudoti, kaip įjungti šviesą namuose, tik daug smagiau.