Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
FREESPACE ® DS 16S garso kolonėlė
Spalva:
Spalva - -
166,60 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas

Plačiajuostės, paviršiuje tvirtinamos garso kolonėlės skirtos foninės muzikos ir balso atkūrimui įvairių paskirčių patalpose. Plati ir tolydi garso banga skleidžiama horizontaliai ir vertikaliai. 16 W galingumas.

DS 16S skirta naudoti tik vidaus patalpose.

Specialiai sukurta taip, jog būtų pritaikoma neriboto dydžio ir įvairių tipų komercinių patalpų įgarsinimui. Dailaus dizaino FreeSpace DS 16S garso kolonėlėse įmontuotas 16 W (RMS) galios plačiajuostis garsiakalbis detaliai ir kokybiškai atkuria tiek balsą, tiek įvairaus žanro muzikinius kūrinius. Dailaus, šiuolaikinio dizaino kolonėlės montuojamos horizontalioje arba vertikalioje pozicijoje, alkūninis tvirtinimas leidžia reguliuoti kolonėlės kryptį. Greitas, paprastas instaliavimas, universalios montavimo galimybės ir konkurencinga kaina, leidžia Mūsų klientams be papildomų pastangų mėgautis aukščiausios kokybės Bose garsu.

Galimos kelios kolonėlių DS 16S versijos – naudojimui lauke bei viduje (DS 16SE) ir naudojimui tik viduje (DS 16S). Dėl savo universalumo, idealiai dera foninės muzikos įgarsinimui biuruose, parduotuvėse, restoranuose, oro uostuose, poilsinėse, apgyvendinimo ir viešosiose įstaigose. Garsas skleidžiamas 170° (H) x 160° (V)  kryptimis. Gali būti kombinuojama su FreeSpace® 3 žemų dažnių moduliu. Optimaliam rezultatui pasiekti, rekomenduojama naudoti su aktyviniu tonų vienodintuvu ir profesionalios serijos Bose stiprintuvais.

Specifikacijos

SPECIFIKACIJOS

KITI DUOMENYS

 

Atkuriamų dažnių juosta:

80 Hz – 19 kHz (-10db)

 

Varža:

8 Ω (jungiant standartiniu būdu)

 

Transformatoriaus nustatymai:

100 V sistemoje: 2, 4, 8, 16 W

70 V sistemoje: 1, 2, 4, 8, 16 W

 

Nominali garso sklaida:

170° (H) x 160° (V)

 

Galia:

16 W (RMS)

 

Jautrumas:

84 dB SPL @1 W, ! m

250 mm – Ilgis

124 mm – Plotis

206 mm – Gylis (su tvirtinimu)

 

Svoris:

1,8 kg

 

Spalva:

Juoda arba balta. Gali būti dažoma