Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
FREESPACE ® DS 16F garso kolonėlė
Spalva:
Spalva - -
142,80 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas

Plačiajuostė, į lubas montuojama garso kolonėlė skirta foninės muzikos ir balso atkūrimui įvairių paskirčių patalpose. Plati ir tolydi garso banga skleidžiama 140° diapazonu. 16 W galia.

Garso kolonėlė skirta naudoti vidaus patalpose.

 

Specialiai sukurta taip, jog būtų pritaikoma neriboto dydžio ir įvairių tipų komercinių patalpų įgarsinimui. Dailaus dizaino FreeSpace DS 16F garso kolonėlėje įmontuotas 16 W (RMS) galios plačiajuostis garsiakalbis detaliai ir kokybiškai atkuria tiek balsą, tiek įvairaus žanro muzikinius kūrinius. Nauji, universalūs kolonėlės montavimo būdai suteikia galimybę ją įmontuoti ten, kur anksčiau to padaryti nebūtų pavykę. Greitas, paprastas instaliavimas, universalios montavimo galimybės ir konkurencinga kaina, leidžia Mūsų klientams be papildomų pastangų mėgautis aukščiausios kokybės Bose garsu.

 

Pasyvios FreeSpace® DS 16F garso kolonėlės yra vienas iš populiariausių pasirinkimų naudojamų komercinės paskirties patalpose. Dėl savo universalumo idealiai dera foninės muzikos įgarsinimui biuruose, parduotuvėse, restoranuose, oro uostuose, viešosiose įstaigose. Gali būti kombinuojama su FreeSpace® 3 žemų dažnių moduliu. Optimaliam rezultatui pasiekti, rekomenduojama naudoti su aktyviniu tonų vienodintuvu ir profesionalios serijos Bose stiprintuvais.

Specifikacijos

Atkuriamų dažnių juosta:

80 Hz – 19 kHz (-10db)

 

Varža:

8 Ω (jungiant standartiniu būdu)

 

Transformatoriaus nustatymai:

100 V sistemoje: 2, 4, 8, 16 W

70 V sistemoje: 1, 2, 4, 8, 16 W

 

Nominali garso sklaida:

140°

 

Galia:

16 W (RMS)

 

Jautrumas:

84 dB SPL @1 W, ! m


Išmatavimai:239 mm – išorinės briaunos skersmuo

203 mm – reikalingas skylės diametras

176 mm – korpuso aukštis

 

Svoris:

1,9 kg

 

Spalva:

Juoda arba balta. Gali būti dažoma.