Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
Bose® Companion® 2 Series III multimedia kolonėlių sistema.
Spalva:
Spalva - -
99,95 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas

Bose® Companion® 2- III kompiuterinės kolonėlės


Bose® Companion® 2-III kompiuterinės kolonėlės- ryški stiliaus ir garso progresija bei originalūs garsiakalbiai. Mėgaukitės aiškiu ir švariu kino filmų bei žaidimų garsu. Šios elegantiškos ir kompaktiškos kolonėlės neužims daug vietos ant Jūsų stalo. 
 


Dirbant kompiuteriu Bose® garso kokybė leis pajusti daugiau malonumo. Šiuo metu kompiuteris tampa vis reikšmingesnis mūsų buityje, darbe ir pramogaujant. Tad kodėl gi nepajutus ir daugiau malonumo juo dirbant? BOSE®Companion 2-III olonėlės atkuria aiškų, galingą ir švarų kompaktinių, DVD ir MP3 formatu įrašytų diskų, žaidimų ir kino filmų garsą. Bose® patentuota TrueSpace™ technologija leidžia garsui sklisti plačia juosta, nors kolonėlės pastatytos prie Jūsų kompiuterio vaizduoklio arti viena kitos. Jus sužavės stiprūs ir tolygūs žemi dažniai. 
Kolonėlės yra magnetiškai ekranuotos, todėl jas galite pastatyti visai šalia kompiuterio ekrano. 
kompiuterinės kolonėlės- ryški stiliaus ir garso progresija bei originalūs garsiakalbiai. Mėgaukitės aiškiu ir švariu kino filmų bei žaidimų garsu. Šios elegantiškos ir kompaktiškos kolonėlės neužims daug vietos ant Jūsų stalo. 
 


Dirbant kompiuteriu Bose® garso kokybė leis pajusti daugiau malonumo. Šiuo metu kompiuteris tampa vis reikšmingesnis mūsų buityje, darbe ir pramogaujant. Tad kodėl gi nepajutus ir daugiau malonumo juo dirbant? BOSE®Companion 2-III kolonėlės atkuria aiškų, galingą ir švarų kompaktinių, DVD ir MP3 formatu įrašytų diskų, žaidimų ir kino filmų garsą. Bose® patentuota TrueSpace™ technologija leidžia garsui sklisti plačia juosta, nors kolonėlės pastatytos prie Jūsų kompiuterio vaizduoklio arti viena kitos. Jus sužavės stiprūs ir tolygūs žemi dažniai. 
Kolonėlės yra magnetiškai ekranuotos, todėl jas galite pastatyti visai šalia kompiuterio ekrano.