Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
Bose® Acoustimass® 5 Series V stereo kolonėlių sistema
Spalva:
Spalva - -
599,95 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas
Aksesuarai
Bose® SlideConnect™ WB-50 sieninis laikiklis
Bose® SlideConnect™ WB-50 sieninis laikiklis
34,95 €
Daugiau
Pirkti
SoundTouch® SA-5 amplifier
SoundTouch® SA-5 amplifier
499,95 €
Daugiau
Pirkti
Bose® UB-20 Series II sieninis/lubų laikiklis
Bose® UB-20 Series II sieninis/lubų laikiklis
34,95 €
Daugiau
Pirkti
Bose® UTS-20 Series II stalo stovas
Bose® UTS-20 Series II stalo stovas
34,95 €
Daugiau
Pirkti
 

Tegul Jūsų mėgstamiausia muzika užima didžiausią vietą su mūsų geriausia Acoustimass® kolonėlių sistema. Sujungta su Jūsų namų stereo komponentais, sukuria didžiausią įspūdį, kokio tikėtumėtės tik iš daug didesnių kolonėlių. Mažas dydis harmonizuojasi su Jūsų dekoracijomis.

Sunku pastebėti – lengva girdėti

Akustinės garso kolonėlės skleidžia itin kokybišką, natūralų žemų dažnių garsą ir įspūdingus, dramatiškus kino filmų efektus. Acoustimass modulis skleidžia sklandų, neiškraipytą garsą. Ir viskas nepastebimai gali būti patalpinta tiesiog už baldų. Galime pamanyti, kad garsas sklinda iš mažų kolonėlių, o ne iš paslėptų įrengimų.

Virtinė emocijų ir šiluma – visa tai ką Jums suteiks šios dvi miniatūrinės Direct/Reflecting® cube kolonėlės. Natūralus garsas kuriamas dėka novatoriškų technologijų. Tiesioginio ir atsispindinčio garso derinys – Bose technologijų sukurtas būdas Jūsų patogumui. Patirsite mėgstamiausios muzikos kambario erdvę pripildantį gyvumą.

Mėgaukitės tokia pačia kokybe žiūrėdami kino filmus, kaip ir klausydamiesi muzikos. Tereikia tik sujungti Acoustimass sistemą su papildomu kanalu ir informacija iš Jūsų namų kino įrangos išvesta.

Kolonėles galima montuoti ant sienos, o taip pat ir kitose vietose kartu su Bose priedais.

Acoustimass® žemų dažnių modulis

Optimalus Acoustimass žemų dažnių modulis yra sukurtas derinant naujausias technologijas, todėl žemi dažniai atkuriami aiškiai ir be trukdžių, netgi labai garsiai grojant. Žemų dažnių modulį galima pastatyti beveik visur, netgi už baldų ir todėl atrodo, kad visas galingas garsas sklinda tik iš mažučių kubo kolonėlių.

Direct/Reflecting® cube speaker

Galimybė pajausti turtingą, sklandų garsą visame kambaryje, ne tik iš šios mažos mielos „dėžutės“. Kolonėlių komplekto derinys pavers Jūsų kambarį į natūralių garsų pasaulį.