Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
Bose® 901® Direct/Reflecting® kolonėlės
Spalva:
Spalva - -
0,00 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas

Bose® 901 Direct/Reflecting® kolonėlės

Aukščiausios klasės BOSE® 901 Direct/Reflecting® stereo kolonėlės sukuria gyvo garso koncertų salėms prilygstantį jaukumą, jėgą ir žavesį Jūsų namuose. Kolonėlės sukuria tiesioginio ir atsispindėjusio garso derinį, sužadinantį tokias emocijas, kokias gali sužadinti tik gyva muzika.

Unikali technologija erdvumo pojūčiui
Pirmųjų legendinių BOSE® 901 kolonėlių pristatymas 1968 metais suteikė žodžiams „aukšta kokybė“ naują reikšmę. Pirmą kartą kolonėlė sugebėjo perteikti muziką taip efektingai, gyvai ir erdviai.   Šiandienos BOSE® 901 kolonėlės savyje apjungia daugiau nei 350 naujų patobulinimų lyginant su savo pripažintomis pirmtakėmis.


BOSE® 901 Direct/Reflecting® stereo kolonėlių Direct/Reflecting® technologija kuria pojūčius, prilygstančius tiems, kuriuos jaučiame klausydami gyvos muzikos. Koncertuose didžioji dalis garso (apie 89%) pasiekia Jus atsimušusi nuo sienų, lubų ir grindų ir tik maža dalis (apie 11%) pasiekia Jus tiesiogiai. Ši tiesioginio ir atsispindėjusio garso formulė leidžia gyvai muzikai skambėti „gyvai“. Tokiu principu veikiančios BOSE® 901 Direct/Reflecting® kolonėlės muzikos skambesiu pranoksta įprastas kolonėlės, nukreipiančias visą garsą tiesiogiai į Jūs.


Nepaisant ko klausysitės, naujausių DVD-audio ar Jūsų mėgstamiausių plokštelių įrašų, Jus apims giliausios emocijos, kokias tik gali atnešti muzika.
Galingas ir gyvybingas garsas Jus apsups net ir nesėdint vienoje vietoje, tačiau tolygiai pasiskirstys po visą klausymosi patalpą, nepaisant to, kur stovite ar sėdite.

Geriausios BOSE®  kolonėlės muzikai ir namų kinui
Lygiai taip, kaip Jūs mėgaujatės nuostabiu muzikos garsu iš šių kolonėlių, Jūs galite mėgautis ir jaudinančiais namų kino efektais. Šios kolonėlės yra puikus pasirinkimas naudoti su Jūsų namų kino resyveriu imtuvu ir gali būti komplektuojamos su kitomis, tinkamomis komplektavimui, namų kino kolonėlėmis.


Pagrindiniai komponentai
Direct/Reflecting® technologija namų sąlygomis atlieka koncertų salės skambėjimo imitaciją teisingai išbalansuotų tiesioginių ir atsispindinčių garso bangų, suteikiančių muzikai gyvumą, pagalba.
Plačiajuosčiai garsiakalbiai. Kiekvienoje kolonėlėje įmontuota po 9 naujausius garsiakalbius , optimaliam garso apdorojimui. Jūs galite mėgautis išpildytu ir gyvybingu garsu,  net ir klausydami labai garsiai.
Aktyvus ekvalaizeris suprojektuotas specialiai BOSE® 901® DIRECT/REFLECTING® kolonėlių sistemai. Elektronikos pagalba jis reguliuoja dažnių lygį, kad galėtų palaikyti tikrovišką tonų ir aiškumų balansą visame muzikiniame spektre.