Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
Bose® 301® Direct/Reflecting® kolonėlių sistema
Spalva:
Spalva - -
399,95 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas
Aksesuarai
SoundTouch® SA-5 amplifier
SoundTouch® SA-5 amplifier
499,95 €
Daugiau
Pirkti
WB-3 bookshelf speaker sieniniai laikikliai
WB-3 bookshelf speaker sieniniai laikikliai
24,95 €
Daugiau
Pirkti

Stereo ir erdviniam garsui sukurtas šedevras

Palyginkite Bose® 301® kolonėles su kitomis kolonėlėmis ir tada suprasite, kodėl šios kolonėlės yra vienos iš labiausiai perkamų ir vertinamų pasaulyje. Šiuo metu gaminamos jau V kartos kolonėlės. Tai daugiapusiškos, elegantiškos idealiai tinkančios muzikai ir filmams kolonėlės. Pagal geriausias Bose tradicijas, 301 kolonėlės taip pat turi Direct/Reflecting® Speaker technologiją, kuri padeda sukurti natūralų garsą. Jūs mėgaujatės natūraliu, tiesiogiai sklindančiu ir atsimušančiu garsu, kokio įprastos kolonėlės Jums negali atkurti. Muzika patalpoje sklinda kaip koncertų salėje, o kino efektai atrodo tokie realūs, kaip kino teatre.

Panaudokite sienas, kad galėtumėte klausytis tarsi gyvos muzikos ir realistinių filmų efektų.

301 kolonėlės tinka beveik visur - svetainėje, miegamajame, kur tik Jūs norite. Jos optiškai ir akustiškai puikiai tinka prie kitų Bose kolonėlių, gali būti pritaikomos kaip priekinės kolonėlės kartu su VCS-10® centrine kolonėle ir 201® arba 161™ kolonėlėmis, kad galėtumėte atkurti erdvinį garsą.

Turėdamos tokias galimybes, Bose 301 kolonėlės savo kategorijoje priskiriamos aukščiausiam lygiui.

Pažangios technologijos sukuria skirtumą.

Iš paprastų kolonėlių garsas sklinda tiesiogiai į kambarį, nukreipia jį taip vadinama “stereo trikampio” forma į fiksuotą stereo klausymo tašką. 301 kolonėlės su Stereo Everywhere®  Speaker Performance technologija. Jūs girdite HiFi-Stereo bet kurioje kambario vietoje.

Direct/Reflecting® ir Stereo Targeting®  Tweeters skleidžia vidurinius ir aukštus dažnius tolygiai, plačiu spinduliu tarp kolonėlių, o 20,3 cm žemų dažnių garsiakalbiai kiekvienoje kolonėlėje atkuria galingą ir tolygų bosą netgi klausantis labai garsiai. Kolonėlės atkuria aukšto lygio garsą visame girdimumo diapazone.

 

Varža: 4-8 Ohm.

Galia: 10-150 W kanalui.

Išmatavimai: 36,2 x 24,8 x 24,9 cm.

 

Direct/Reflecting® Speaker Technology (Tiesioginių/atspindinčių garsiakalbių technologija)

Gyvo garso koncerte didžiąją skambesio dalį sudaro garso atsimušimai į sienas, lubas ir grindis. Tik maža dalis, apytiksliai 11 procentų, pasiekia Jus tiesiogiai. Ši technologija ir yra kombinacija iš tiesioginio ir atspindėto garso, kas leidžia atkurti garsą, kuris skamba tarsi gyvai grojama muzika.

Stereo Everywhere® Speaker Performance (Stereo visur kolonėlių technologija)

Kadangi daugelis iki šiol sukurtų kolonėlių garsą skleisdavo tik tiesiogiai, todėl geras garsas buvo girdimas tik viename taške.

Mūsų Direct/Reflecting® kolonėlės, kuriose įdiegta JAV užpatentuota Bose® Direct/Reflecting® kolonėlių technologija, atkuria gyvam skambesiui identišką garsą, todėl muzikos galite klausytis beveik bet kurioje kambario vietoje.

Stereo Targeting® Tweeters

Šie Bose® garsiakalbiai buvo mūsų sukurti, kad vidutiniai ir aukšti dažniai sklistų plačiu ir stabiliu diapazonu, atspindimu tarp kolonėlių.