Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
L1® Model 1S with B1 bass
Spalva:
Spalva - -
1 799,00 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas
Aksesuarai
Bose® T8S ToneMatch® garso pultas
Bose® T8S ToneMatch® garso pultas
849,00 €
Daugiau
Pirkti
Bose® T4S ToneMatch® garso pultas
Bose® T4S ToneMatch® garso pultas
599,00 €
Daugiau
Pirkti


Įsivaizduokite vaikščiojanti save po sceną ir niekada daugiau nebegalvoti apie šį klausimą...

Įsivaizduokite būdamas ant scenos puikiai save girdėsite. Jausmas kurį Jūs ir Jūsų grupė sukuriate tarsi ypatinga chemija apsvaigina visus aplinkui. Žinojimas, kad gerbėjai išgirs kiekvieną detalę ar kiekvieną solo tokį kokį Jūs galite atlikti. Ir visa tai padės atskleisti BOSEL1 ® Portable Line Array sistemą. Gyvas viską aprėpiantis garsas nukels ten, kur niekada nedrįsdavote net pasvajoti...

Tonai: Jūsų instrumentai suskambės taip kaip turi skambėtisu L1®. Tiesiog pridėkite mūsų pažangų ToneMatch ® garso valdiklį ir galėsite valdyti garsus taip kaip Jūs panorėsite, kad atskleistumėte savo unikalius sugebėjimus.

Apimtis: CYLINDRICAL RADIATORIUS ® kolonėlė suteikia aiškų, vienodą garsą per sceną ir klausytojams už jos ribų. Pagaliau jūs galite išgirsti save ir savo grupės narius, kad atliekama muzika skambėtų puikiai.

Kompaktiškumas: L1® apjungia „PA“ kolonėlė, monitorius, galinis stiprintuvas ir mikšerio funkcijas į vieną paprastą, kompaktišką sistemą kurią lengva gabentis bei pajungti vos per kelias min.

Išgirskite the L1® Portable Line Array sistemą ir Jūsųakys nepatikės Jūsų ausimis.   

  • L1® Model II system – Tai mūsų geriausia Sistema turinti daugiausiai galimybių. Sistema lengvesnė ir kompaktiškesnė nei “L1® modelI system“ be to taip pat lengvai paruošiama naudojimui.
  • L1® Model I system – Mūsų pasididžiavimas, apdovanojimus laiminti garso sistema
  • L1® Compact system – Mūsų mobiliausia ir lengviausiai naudojama garso sistema iš L1® modelių gamos; puikiai užpildys kambarį su viena kolonėle.

Daugiau informacijos apie produktą rasite čia.