Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

NAUJIENA

SoundLink Mini II

Special Edition


Pirkti

Mėgaukitės savo muzika pakeliui visur ir visada.

SoundLink® MiniBluetooth® kolonėlė atkuria itin natūralų garsą iš labai kompaktiškos ir delne telpančios kolonėlės. Bluetooth® sąsajos pagalba suporuokite šią kolonėlę su kitu Bluetooth® prietaisu ir mėgaukitės muzika.

 

Keliaudami mėgaukitės muzika

SoundLink® Mini kolonėlė tokia lengva ir maža, kad tilps ir į rankinę ar kišenę, o sveria tik 0,67kg. Plokščio profilio ir žemai esančio svorio centro dėka, šią kolonėlę pastatysite praktiškai bet kur ir klausysite iki 10 valandų, o namuose ir krovimo metu. Visiškai iškrautos baterijos pakrovimas trunka tris valandas. Paprasta ir patogu naudotis.

Bluetooth® sąsaja

Šią belaidę kolonėlę labai paprastai prijungsite prie savo išmaniojo telefono, iPad ar kito Bluetooth®turinčio įrenginio ir be kabelių mėgausitės muzika atstumu iki 9 metrų.Paskutiniai šeši prijungti įrenginiai įsimenami, todėl jungimasis dar paprastesnis.

Didingas garsas iš kompaktiško įrenginio

Iki šiol Jums dar tikriausiai neteko girdėti tokio puikaus garso iš tokios mažos kolonėlės, SoundLink® Mini kolonėlė – tai kažkas naujo. Bekompromisinis mobilumas ir puikus garsas. Patentuotos technologijos kombinuotos su novatoriškais sprendimais suteikia galimybę atkurti galingus žemus dažnius ir labai kompaktiško korpuso.

Paprastas valdymas ir elegantiškas dizainas

SoundLink® Mini kolonėlės dizainas paremtas kuklumu. Ištisas aliuminio korpusas ne tik gražus,tačiau ir tvirtas. Ant kolonėlės yra įjungimo/išjungimo mygtukas bei garso valdymas. Visos kitos funkcijos valdomos per Jūsų Bluetooth® įrenginį.