Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
Lifestyle 550 home entertainment sistema
Pasirinkimai
Spalva:
Spalva - -
€2,499.00
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas

Aiškus, galingas garsas.

Suteikite savo pramogom gyvybę ir patirkite garsų bei žemų dažnių aiškumą visais garso lygiais. Ši sistema sukurta taip, jog iš stebėtinai nedidelių garsiakalbių skleistų aukščiausios kokybės realius garsus.

Control console, Acoustimass wireless bass module and Virtually Invisible Series II speakers of the Lifestyle 550 system.

 

Virtualiai nematomi

Kai kalba eina apie garsiakalbius, vienintelis dalykas, ko iš jų tikimasi tai stulbinantis garsas.Nedideli, stilingi, virtualūs garsiakalbiai, kurių ilgis vos 8,9 cm sukurti taip, jog susilietų su Jūsų namų interjeru.

 Virtually Invisible® Series II speakers

 

Įjunkite ir pajauskite

Tikrai puiki žemų dažnių kolonėlė transformuoja Jūsų kambarį į nedidelį kino teatrą, kuriame galite mėgautis garsų pasauliu. Šis mažas, belaidis subas prisdeda prie garso efektų savo giliu, griausmingu bosu. Galingų driverių bei QuietPort technologija suteikia šiai sistemai aukščiausios klasės charakteristikas.

Acoustimass wireless bass module

 

Daug daugiau nei grožis

Stiklu dengta konsolė turi naujausias technologijas - įskaitant 4K video ir 6 HDMI įvestis. Naudokite Wi-Fi®, Bluetooth® ar NFC sąsajas transliuodami muziką iš savo TV, telefono, kompiuterio ar kitų prietaisų. Išlieka tik viena bėda - kas pirmas leis savo muziką?

Wall-mounted Virtually Invisible speaker and control console