Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

Bose Surround Speakers


Pirkti

Maži garsiakalbiai. Platus erdvinis garsas.


Jūs norite išgirsti kaip automobilių persekiojimus ir sprogimus. Jūs norite patirti gitaros skambesį. Jūs norite būti veiksmo židinyje ir Bose Surround Speakers Jum tai gali suteikti. Sukurtos Bose Soundbar 500 ir Bose Soundbar 700 šios kolonėlės užtikrina ypač aukštos kokybės garsą ir taip prisideda prie jūsų filmų, sporto ar televizijos laidų pagyvinimo.

Kai kalba eina apie erdvinį garsą - Jūs norite išgirsti garsą, kuris supa Jus. Maždaug 11 centimetrų aukščio Bose Surround kolonėlės puikiai tinka šiam tikslui.

Paprasta konfiguruoti


Pridėjus šiuos erdvinio garso garsiakalbius į Jūsų turimą komplektą - atsiranda jaudinanti kino teatro pojūtis. Ir nustatymai? Jie paprasti. Du bevieliai imtuvai lydi garisakalbius, kad belaidis ryšys būtų lengevis už garso atkūrimo juostą. Kai prijungiate šias kolonėlės - turite aukščiausio lygio akustikos komplektą, kuris Jus lydės į užburiantį garsų pasaulį.

Užbaikite komplektą


Norite dar kompaktiškesnio varianto, kad galėtumėte padidinti garso našumą? Pridedant žemų dažnių kolonėlę, pavyzdžiui, Bose Bass Module 500 ar Bose Bass Module 700, galite turėti pilną komplektą, kuris paskleis garsą po visus namus. Abi boso moduliai turi bevielį, 9 metrų diapazoną ir puikiai tinka bet kurioje patalpoje. Tai skirtumas tarp tiesiog klausantis boso ir klausantis jį erdvinio garso apsuptyje.