Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
Bose® Acoustimass 300 bevielis žemų dažnių modulis
Spalva:
Spalva - -
799,95 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas
 

Griausmingas bosas. Bevielis ryšys su pagrindiniu moduliu

Jums patinka naujasis SoundTouch garso projektorius, tačiau Jus norite jam pridėti dar daugiau gyvybės? Pridėkite prie sistemos naująjį Acoustimass 300 bevielį žemų dažnių modulį – yra skirtumas girdėti bosą ir jausti griaustinį! 

Modulis sukurtas specialiai SoundTouch 300 garso projektoriui ir tai yra pats geriausias kada nors mūsų sukurtas žemų dažnių modulis namų kino sistemai. Tiesa pasakius, tai yra geriausiai skambantis tokio dydžio modulis, koks tik gali būti. Prie sistemos jis yra jungiamas bevieliu būdu, jam tereikia tik elektros energijos maitinimo.

 

Tobula garso ir stiliaus išraiška

Stiklinio paviršiaus dėka Acoustimass 300 modulis turi išskirtinę išvaizdą, kurios jus nesutiksite namų kino sistemų tarpe. Be abejo tai nėra tipinis gaminys. Didesnio žemų dažnių garsiakalbio dėka, šis naujai sukurtas modulis pasižymi galingu dinamišku bosu, o QuietPort technologija panaikina praktiškai visus iškraipymus.

 

 

 

Pilnas paketas

Pridėję Acoustimass 300 modulį prie sistemos, Jus galėsite džiaugtis galingu namų kino sistemos garsu, kuris suteiks neišdildomų įspūdžių. Tačiau tai ne vienintelis kompaktiškas priedas, kurį galima pridėti prie sistemos. Virtually Invisible 300 bevieliai erdvinio garso garsiakalbiai padės Jums mėgautis tikru erdviniu garsu. Garsiakalbiai veikia iki 9 metrų atstumu nuo Soundtouch 300 garso projektoriaus. Jie yra žemesni kaip 10 cm aukščio ir kuo puikiausiai įsilies į jūsų namų dizainą.