Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

NAUJIENA

Bose Bass Module 700


Pirkti

Garsas kurį galite jausti

Mėgstate savo naująjį BOSE Soundbar 700 bet norite, jog garso našumas išaugtų virš visko? Pridėkite Bose Bass Module 700 - tai skirtumas tarp boso girdėjimo ir griaustinio pojūčio. Sukurtas išimtinai Bose Soundbar'ui 700, tai geriausias belaidžio boso modulis, kurį kada nors sukūrėme kuriai nors iš mūsų namų kino sistemų. Iš tikrųjų, tai geriausias našumas, kurį gali suteikti tokio dydžio žemų dažnių kolonėlė. Ji bevieliu ryšiu susijungia su jūsų Soundbar'u, taip suteikdama garsui dar didesnį tikroviškumą: nuo sprogstamųjų efektų ir šūvių filmuose iki namų stogą kilnojančių melodijų.

Gražus tiek išore, tiek vidumi

Bose Bass Module 700 padengtas aukščiausios kokybės stiklo apdailą ir yra rafinuotos išvaizdos, kurios nerasite kitoje žemų dažnių kolonėlėje ar namų kino įrangoje. Žinoma, tai nėra paprasta įranga. Šis žemų dažnių garsiakalbis užtikrina dinamišką boso diapozoną, kadangi naudoja pažangią QuiePort technologiją, kuri iš esmės pašalymą garso dažnio iškraipymus. Taigi, eikite į priekį ir parodykite, jog muzika ne tik jaučiasi, bet jos ritmas sklinda po visus namus.

Pabaikite rinkinį

Jei norite maksimalaus garso pojučio, siūlome prie Soundbar 700 ir Bose žemų dažnių kolonėlės prijungti Bose Surround kolonėles. Šis komplektas Jums suteiks maksimalų garso perteikimą ir jausitės lyg Jūs pats stovite šalia Jūsų mėgstamo atlikėjo, kai šis atlieka kūrinį ar pats esate dalis filmo.

NORIU DAUGIAU