Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Turiu nuolaidų kuponą
Suma: ...
Atsiskaityti

Bose Home Speaker 500


Pirkti
Wall-to-wall stereo icon WALL-TO-WALL Stereo garsas is vienos kolonėlės                                            Amazon Alexa built in icon Ypatingas balso atpažinimas

 
Voice pickup icon 6 PRESET mygtukai                                                                                                Control with voice, touch, or app icon BOSE muzikinė aplikacija
 
 
Preset buttons icon Integruota ALEXA                                                                                                     Wi-Fi and Bluetooth icon Valdykite balsu, paspaudimu ar aplikacija
 
 
App icon WI-FI ir Bluetooth sąsaja                                                                                       Multi-room icon MULTI-ROOM Muzika
 

Plačiausias garsas


Tai labai galinga. Pripildykite bet kokį kambarį stereo garsu nuo sienos iki sienos ir pasitelkdami ALEXA leiskites į savo muzikinį pasaulį.

Wall-to-wall stereo garsas iš vienos kolonėlės

BOSE Home Speaker 500 viduje yra du garsiakalbiai pastatyti priešingomis pusėmis, kad garsas atšoktų nuo sienų. Rezultatas? Garsas yra platesnis nei bet kurio kito išmaniojo garsiakalbio, pakankamai galingas, kad užpildytų bet kokį kambarį savo pribloškiančiu garsu.


Integruota balso atpažinimo funkcija

Leiskite. Sustabdykite. Sumaišykite. Ar praleiskite dainas iki kol surasite savo mėgstamą. Jūs turėsite milijonus grojarasčių, albumų, kurie bus pasiekiami balsu.

Paprastas valdymas

Valdymas neapsiriboja tik balsu. Galite paliesti viršutinius mygtukus, kad galėtumėte paleisti dainą, ją sustabdyti ar praleisti. Taip pat, galite konfiguruoti kolonėlę Bose Music aplikacijos pagalba. Be abejo, galite nustatyti iki 6 radijo stočių ar grojarasčių, taip pasiekdami savo mėgstama muziką vieno mygtuko paspaudimu.

Muzika. Kaip tik norite.

Kalbant apie muzikos pasirinkimą – Jūs turite tiek daug galimybių. Vieno mygtuko paspaudimu atkurkite muzika iš populiariausių aplikacijų, tokių kaip ,,Spotify“ , „Amazon Music“ bei daugelio kitų. Muziką galite leisti WI-FI ar Bluetooth pagalba.

Paimkite valdymą į savo rankas

Su Bose Music aplikacija Jūs galite lengvai naršyti savo muzikos grojaraštyje ar šokinėti tarp muzikos stočių. Taip pat, tai dar vienas lengvas būdas valdyti Bose Home 500 kolonėlę. Galite lengvai nustatyti išankstinius nustatymus Bose Music aplikacijos pagalba, taip padarydami muziką prieinama vos vieno mygtuko paspaudimu.

Aukščiausios klasės dizainas viduje ir išorėje

Home Speaker 500 ne tik atrodo gerai, bet taip pat ir skamba. Vientisas aliuminio korpusas suteikia garsiakalbiui rafinuotą išvaizdą, kuri puikiai prisitaiko bet kokioje patalpoje.

Susipažinkite su nauja Bose produktų šeima

Bose Home Speaker 500 yra naujos Bose produktų šeimos dalis. Šie visi produktai veikia tarpusavyje, todėl galite nesirūpinti asortimento papildymu. Viską galite valdyti BOSE Music aplikacijos pagalba ir nesvarbu ar Jūs žiūrite televizorių, klausotės muzikos ar žiūrite filmą – viską galite nustatyti vos per kelias minutes.

SUŽINOTI DAUGIAU
E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd