Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
SoundTouch® SA-5 amplifier
Spalva:
Spalva - -
499,95 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas

SoundTouch® SA-5 stiprintuvas 

Belaidės muzikos klausymosi malonumas. Tiesiog pasirinkite Jums patinkančias kolonėles.

Su SoundTouch® SA-5 stiprintuvu galite lengvai ir su malonumu pasinerti į bevielį muzikos perdavimo pasaulį. Reikia tik išsirinkti garsiakalbius pagal poreikį, dizainą, galingumą. Stiprintuvas lengvai prisijungia prie Jūsų namų "Wi-Fi®" tinklo ir yra dalis visos BOSE® šeimos gaminių kiekviename jūsų namų kambaryje bei leidžia Jums įgyti naują patirtį, organizuoti ir lengvai atkurti savo mėgstamą muziką. Nemokama programa leidžia jums ištirti muzikos paslaugas, interneto radiją ir savo fonoteką. Be to, jis paverčia Jūsų telefoną į galingą nuotolinį pultą, todėl Jūs galite kontroliuoti savo muziką, nesvarbu, kur esate. SA-5 stiprintuvas taip pat turi "Bluetooth®" ryšį ir tris aux (bendraašius) įėjimus, todėl galite prijungti ne vien bevielius transliacijos šaltinius, bet ir laidinius su analoginiu signalo išėjimu, pvz. kaip CD grotuvas.

  •     Stiprintuvas su 100 W kanalui belaidžiu būdu susijungiamas su Jūsų WiFi tinklu.
  •     Junkite kartu su kitomis SoundTouch® sistemomis ir klausykitės tos pačios muzikos visuose namuose ar skirtingos kiekviename kambaryje.
  •     SoundTouch® App programa pavers Jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį praktišku nuotolinio valdymo pultu, kuriuo valdysite iš interneto klausomą muziką.
  •     Sound Touch® App  paspauskite vieną iš 6 užprogramuotų mygtukų (Preset) ir jau galite mėgautis savo mėgstama muzika.
  •     Trys AUX įėjimai skirti prijungti prietaisus, kurie veikia ne belaidžiu būdu (pvz. CD grotuvą)
  •     Integruotas Bluetooth modulis leidžia lengvai prijungti svečio išmanųjį įrenginį ir klausytis,pvz. Youtube.

                                                                   
Su SoundTouch® atraskite naują muziką

Su SoundTouch® Jūs galėsite daug paprasčiau, nei iki šiol atrasti naują muziką ir ja mėgautis. Atraskite milijonus dainų per srautinį muzikos siuntimą (streaming).Sistemos išplėtimas

Prie SoundTouch® galima prijungti papildomas sistemas ir taip Jūsų namai taps tikru skambesio tinklu. Klausykitės tos pačios muzikos visuose namuose arba kiekviename kambaryje skirtingos

Nemokama ir praktiška programa (App)

Jūsų išmanusis telefonas taps labai patogiu nuotolinio valdymo, veikiančiu bet kuriame kambaryje.