Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

SMALL SPEAKER. BIG LEAP FORWARD.

SoundLink Revolve Bluetooth® speaker


Pirkti

Maža kolonėlė. Didingi momentai, nuo kurių pašiurpsta oda.

 

Bose skleis Jūsų muzikos garsą kitaip. Nuo šiol į visas puses.

 

Ši, garsą 360 laipsnių kampu skleidžianti kolonėlė sukurta taip, kad kvapą gniaužiantis skambesys sklistų į visas puses. Jei aplink šią kolonėlę klausytojai stovi ratu, kiekvienas gali mėgautis vienodu garsu. Jei kolonėlę padėsite prie sienos, garsas atsispindi ir taip suteikiamas pojūtis, tarsi klausytojas būtų gyvo garso koncerte.

Neįtikėtinai garsi. Stebinančiai kompaktiška. 


Lai išvaizda neklaidina: kompaktiškame korpuse yra daugiau technologijų,nei Jūs galėtumėte atspėti. Pavyzdžiui, itin aukštos kokybės efektyvus keitiklis skleidžia labai natūralų ir galingą garsą. Dvi pasyvinės membranos skirtos galingiems žemiesiems dažniams atkurti be nepageidaujamų vibracijų.Specialūs slėgio mechanizmai išlygina atitinkamus garsus ir skambesys suminkštėja, ir tuo pačiu akustinio atspindžio dėka, skleidžia vienodai aiškų skambėjimą visomis kryptimis. Rezultatas: kolonėlė, kuri skleidžia Jūsų muziką taip, kad net pašiurpsta oda.

Aukštos kokybės garsas net lietui lyjant.

Truputis lietaus nepakenks nei Jums, nei Jūsų kolonėlei. Vandenį atstumiančio dizaino dėka galėsite naudotis SoundLink Revolve kolonėle beveik bet kur, pavyzdžiui prie baseino ar prie virtuvės kriauklės ir Jums nereikės bijoti, kad kolonėlė sušlaps.

Tvirtai stovinti, tiesiog nepajudinama.

Ne visada viskas būna taip stabilu, kaip norėtumėte. Su šia    kolonėle dėl to neturėsite problemų. Nebijokite, ši kolonėlė    atlaikys nedidelį kritimą, o nuvirsti jai ne taip ir paprasta,    gamyboje naudojamos specialios medžiagos,kurios neleis šios    kolonėlės taip lengvai supurtyti ir pažeisti.

Nieko daugiau, tik skambesys. Be siūlių ir sujungimų.

Jokių nereikalingų ar trukdančių detalių.Nerasite nei mažiausios siūlės. Ar pastebėjote, kad grotelės neturi jokių sujungimų? Dėl naujoviško gamybos metodo kolonėlė tapo tobulai elegantiška.

Pasiimkite kartu ir mėgaukitės muzika.

Kolonėlė kompaktiška, patogi nešiojimui ir labai paprastai valdoma - tai dizaino siekiamybė, kur net minkšti ir korpuse integruoti mygtukai Jums padarys įspūdį.

Įspūdinga galia.

Nešiojama Bluetooth kolonėlės baterija turėtų būti itin galinga. Jokių problemų, SoundLink Revolve ličio jonų baterija leis mėgautis muzika iki 12 valandų.Zona be išmaniojo

telefono.

Šiuo metu rankose neturite savo išmaniojo telefono? Jokių problemų. Jūs vis tiek galite rezervuoti vietą savo mylimiausiame restorane ar išsiųsti žinutę. Laikykite paspaudę daugiafunkcinį mygtuką ir tiesiogiai prieisite prie Siri arba GoogleNow™. Problema išspręsta.

Inovatyvi programėlė (App). 

Bose Connect programėlė(App) leis paprasčiau, nei iki šiol prijungti ir valdyti pageidaujamus Bluetooth prietaisus bei Juos perjungti.

Jei Jums trūksta garso, programėlės pagalba sujunkite dvi SoundLink Revolve kolonėles (Party Mode) arba, jei norite gyvo garso koncerto įspūdžio, galite pasirinkti stereo nustatymus ir klausykitės ypač natūraliai skambančio garso, kuris atkuriamas atskiriant instrumentus nuo vokalo. 

Jūsų muzika.Visuomet pasiekiama.

Papildomai galite įsigyti krovimo padą, kad Jūsų SoundLink Revolve būtų visuomet paruošta grojimui. Tiesiog prijunkite prie krovimo pado krovimo laidą, kuris buvo komplekte su kolonėle.

Pirkti pakrovimo padą
Specifikacijos
Garsinės nuorodos. Laisvų rankų funkcija.
Geriausias sujungimas. Viskas labai paprasta. Aiškios garsinės nuorodos leis paprastai prijungti pageidaujamus Bluetooth ryšį palaikančius prietaisus, netgi du vienu metu. Kolonėlė išsaugo aštuonis paskutinius prijungtus prietaisus. Tikriausiai jau teko susidurti su situacija, kai naudojantis laisvų rankų įranga negalite suprasti pašnekovo, o jis negali suprasti Jūsų. Tai jau praeitis! Pokalbiai, kuriuos turėsite per SoundLink Revolve kolonėlę bus aiškūs ir suprantami.
Siri ir Google Now™. Atspari vandeniui*
Šiuo metu rankose neturite savo išmaniojo telefono? Jokių problemų. Jūs vis tiek galite rezervuoti vietą savo mylimiausiame restorane ar išsiųsti žinutę. Laikykite paspaudę daugiafunkcinį mygtuką ir tiesiogiai prieisite prie Siri arba Google Now™.Problema išspręsta. Truputis lietaus nepakenks nei Jums, nei Jūsų kolonėlei.  Vandenį atstumiančio dizaino dėka galėsite naudotis SoundLink Revolve kolonėle beveik bet kur, pavyzdžiui prie baseino ar prie virtuvės kriauklės ir Jums nereikės bijoti, kad kolonėlė sušlaps.    
Baterija Universalus stovo tvirtinimas. 
 Nešiojama Bluetooth kolonėlės baterija turėtų būti itin galinga. Jokių problemų, SoundLink Revolve ličio jonų baterija leis mėgautis muzika iki 12valandų. Neturite vietos kur lygiai pastatyti kolonėlę? Paprasčiausiai pritvirtinkite universalų trikojį stovą. 

 

*Šis produktas yra atsparus purslams, vandeniui ir dulkėms. Atsparumas purslams, vandeniui ir dulkėms nėra neribotas ir silpnėja dėl įprastinio dėvėjimosi. Nebandykite įkrauti aplieto produkto. Skysčių sukeltiems pažeidimams garantija netaikoma.

D.U.K.
What is the difference between SoundLink® Revolve and the larger SoundLink® Revolve+?

SoundLink® Revolve+ is larger and generates higher-volume, more room-filling sound than SoundLink® Revolve. SoundLink® Revolve+ also has a carrying handle to make portability easier given its larger diameter. SoundLink® Revolve+ has a battery life of up to 16 hours, while SoundLink® Revolve has a battery life of up to 12 hours. All other features are identical.

What kind of audio sources can I use with the SoundLink® Revolve speakers?

The audio connection options for the SoundLink® Revolve and Revolve+ are Bluetooth® and 3.5 mm stereo audio cable. NFC can also help facilitate Bluetooth® pairing.

Can two SoundLink® Revolve speakers be wirelessly linked together in Party Mode?

Yes, using the Bose Connect app, you can enable Party Mode from any of the following Bose Bluetooth speakers: SoundLink® Revolve and SoundLink® Revolve+.

Do SoundLink® Revolve speakers support Wi-Fi® or WiDi®?

No. The speakers' wireless connection is Bluetooth® only.

Pagalba

Owner's guide

Quick start guide

Safety instructions