Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti
Bose® FreeSpace® 51 lauko ir atsparios drėgmei kolonėlės
Funkcijos
Spalva:
Spalva - -
649,95 €
Prekę turime sandėlyje
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje
Pirkti
Mūsų salonų sąrašas


Visiems patinka netgi lauke atsipalaiduoti klausantis mėgstamos muzikos. Todėl Jūs norėtumėte dviejų dalykų: HiFi garso ir kolonėlių, kurias galima visur montuoti ir nesirūpinti, kad joms kas nors nutiks.
 

Ir mes apie tai pagalvojome….

Bose FreeSpace 51 kolonėlės yra iki šiol pačios įvairiapusiškiausios ir labiausiai pateisinančios visas viltis lauko kolonėlės. Jas galite montuoti prie baseino, terasoje ir netgi…. – pievoje ar gėlyne, kurį nuolat laistote. Šių kolonėlių nereikia montuoti ant sienos ar po stogeliu.
FreeSpace kolonėlių nesimato, jos tarsi pasislepia Jūsų kiemo žalumoje. Bet jų didingas garsas girdimas visur.
Jungiamos su 4 – 8 Ω stiprintuvais, kurių galia nuo 10 iki 100W vienam kanalui. Kolonėlės skersmuo 32cm, aukštis 36cm. Pusė kolonėlės gali būti įleidžiama į žemę.
 

Pranašumas slypi dizaine

Jūs tikriausiai nustebsite, kad prie Jūsų kojų esančios kolonėlės skleidžiamas aiškus, galingas garsas pasiekia ausis. FreeSpace kolonėlės garsą skleidžia tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, 360o garso sklidimo kampu. Korpusas yra atsparus oro permainoms, kuris kartu su į apačią nukreiptu 11,4 cm Full-Range Driver garsiakalbiu* skleidžia puikų HiFi garsą, netgi esant ekstremalioms gamtos sąlygoms*. Tiesiog išsirinkite savo mėgstamą muziką ir pajausite, kad netgi patys subtiliausi tonai yra aiškiai atkuriami.
Centrally Located Port* atkuriami galingi ir sodrūs žemi dažniai. Taip pat Domed Grill* prievadas, kuriame atkuriami ir išskirstomi visam plotui aukšti džniai. Visos šios technologijos Jums leidžia netgi lauke klausytis HiFi kokybės garso, tokio pat, kaip ir svetainėje.
 

Grožis slypi detalėse

FreeSpace 51 kolonėlių lankstumas leidžia įmontuoti jas į žemę arba tiesiog pastatyti. Ant kolonėlių apačios yra trys montavimo skylės, kad jas būtų galima saugiai pritvirtinti. Taip pat apačioje yra specialios angos laidams ir dėl to galima stabiliai bei be klibėjimo statyti į joms skirtą vietą.
Dėl puikaus, pritaikomo dizaino ir plačių galimybių Free Space 51 kolonėlės yra idealus variantas laukui.
 

Centrally Located Port (Centrinis fiksuotas prievadas)

Šis prievadas padeda atkurti žemus dažnius ir leidžia klausytis galingo, neiškraipyto boso.
 

Domed Port Grill (kupolo formos grotelės prievade)

Sumontuotos virš centrinio prievado, šios grotelės atspindi aukštus dažnius ir taip sukuria briliantinį garsą visame girdimumo lauke.
 

Atsparumo testas lauko sąlygomis

Nors visos Bose kolonėlės griežtai ir rūpestingai tikrinamos, bet lauko kolonėlėms keliami dar griežtesni reikalavimai. Mūsų inžinieriai šiam testui specialiai sukuria ekstremalias gamtos sąlygas, kaip pvz. Tiesioginius saulės spindulius, lietų, karštį, ledą, netgi rūką ir druskos garus. Taip pat dirbtinai sukuriamas daugelio naudojimo metų nusidėvėjimas, kad būtų galima garantuoti visų lauko kolonėlių galimybių bei reikalavimų įvykdymą. Atsparios saulės spindulių, rūko, didelės drėgmės, lietaus ir sniego poveikiui. Nepriekaištingai veikia, kai aplinkos temperatūra svyruoja nuo – 40C iki +70C.
Žemyn nukreiptas plačiajuostis garsiakalbis 11,4 cm
Šis oro permainoms atsparus garsiakalbis yra ypatingai apsaugotas, kad net esant ekstremaliems išbandymams galėtų atkurti HiFi garsą.
Garsiakalbyje esanti kamera skirta sodriam žemų dažnių atkūrimui. Aukštus ir vidutinius dažnius atkuria viršuje įmontuotas garsiakalbis.