Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

Bose Home Speaker 300


Pirkti
Design and bass iconKOMPAKTIŠKAS DIZAINAS, PUIKUS GARSAS
Voice assistants’ iconINTEGRUOTI VIRTUALŪS ASISTENTAI
Microphone iconYPATINGA GARSO ATPAŽINIMO SISTEMA
Control iconVALDYKITE BALSU, PASPAUDIMU AR PER APLIKACIJĄ
Presets icon6 PRESET MYGTUKAI
Wi-Fi and Bluetooth iconWI-FI® IR BLUETOOTH® SĄSAJOS
Personalized app iconBOSE MUSIC APLIKACIJA
Apple AirPlay 2 iconAPPLE AIRPLAY 2

ITIN KOMPAKTIŠKAS

Bose Home Speaker 300 garso kolonėlė perteikia aukštos kokybės žemų dažnių garsus bei skleidžia garsą 360 laipsnių kampu. Taip pat, kartu su įdiegtais virtualiais asistentais, kaip Google Assistant ar Alexa, visa Jūsų muzika bus pasiekiama balsu. Įjunkite ir pajauskite skirtumą.

VIRTUALŪS ASISTENTAI

Groti, pauzė, sumaišyti grojaraštį - visos šios funkcijos pasiekiamos balsu. Su integruotais virtualiais asistentais kaip Google Assistant ar Alexa, jūs turėsite prieigą prie begalės grojaraščių, albumų ir kt. Bet muzika - tai tik pradžia. Jūs turėsite prieigą prie tokių dalykų kaip orų prognozės ar naujienlaiškio. Taigi, jeigu norite išgirsti kažką panašaus - tiesiog paklauskite.

 

MUZIKA. KAIP TIK TAI NORITE.

Kai eina kalba apie tai, ką norite išgirsti - Jūs turite tiek daug pasirinkimų. Su Wi-Fi, Bluetooth ar Apple AirPlay 2 suderinamumu, leiskite muziką iš jums patinkančių aplikacijų, kaip Spotify, Amazon Music, Apple music ir daugelio kitų.

Naudodamiesi programa „Bose Music“, galite lengvai perkelti visą muziką vienoje vietoje ir sklandžiai pereiti tarp stočių, grojaraščių ir paslaugų. Be to, tai dar vienas paprastas būdas valdyti „Bose Home Speaker 300“. Nustatyti presets aplikacijos pagalba yra labai paprasta, todėl savo mylimą muziką galite paleisti vieno mygtuko paspaudimu. Taip pat, pačia aplikacija naudotis labai paprasta, kadangi įsidiegus aplikaciją, ji Jums parodys, kaip ja reikia naudotis.

 
Bose Music app logo
Download on the App Store
GET IT ON Google Play

SUSIPAŽINITE SU BOSE ŠEIMA

„Bose Home Speaker 300“ yra „Smart Bose“ šeimos dalis. Jie visi kartu sąveikauja tarpusavyje, todėl galite prijungti kitą prietaisą, kada tik norite. Be to, kiekvienam gaminiui įmontuotus balso asistentus galite greitai pasiekti balso pagalba. Taip pat, viską galite valdyti per „Bose“ muzikos aplikaciją.

BOSE SOUNDBAR 700