Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

QuietControl® 30
belaidės ausinės


Pirkti

Ausinės aktyviems

Šios ausinės sukurtos aktyviems, kad muzika būtų kartu kur bekeliautumėte. Tai pirmosios belaidės į ausis statomos ausinės su triukšmą mažinančia technologija. Jūs galėsite kontroliuoti ne tik muziką sklindančią iš ausinių, bet ir aplinkos garsus efektyviau nei bet kada ankščiau. Naujausių Bose technologijų dėka Jūs visiškai valdysite aplinkos garsus. Bose QC-30 ausinės leis išlikti kartu su muzika kur bepatektumėte iki 10 val. nuo pilno pakrovimo.

StayHear®+

Patentuoti StayHear®+ ausinių kištukai fiziškai blokuoja tam tikrą  triukšmo lygį, o mūsų triukšmo slopinimo technologija  sumažins beveik visą likusį triukšmą. Rezultate liekate tiktai Jūs ir Jūsų klausoma muzika. Aukšta garso kokybė iš Bose pažangiausių technologijų.Triukšmo slopinimo technologija pažangesnė nei bet kuriose kitose ausinėse.Aplinkos rėžimas, kad galėtumėte girdėti viską kas vyksta aplink, kol Jūs klausotės muzikos.Ilgalaikis komfortas plius stabilumas su patentuotais StayHear®+ ausinių kištukais.

Ergonomiškas lankelio dizainas

Ergonomiškas lankelio dizainas netrukdys jums mėgautis komfortu. Jūs nė nepagalvosite apie jį, nors jame yra integruota visa reikalinga įranga puikiam ausinių darbui.Jis lengvas, pagamintas iš labai minkštos,bet patvarios medžiagos, kurios dėka Jūs pamiršite apie jį. 

Mėgaukitės belaide laisve, nes savo įrenginį prie ausinių be pastangų prijungsite per Bluetooth® ir NFC. Specialiai pritaikyta EQ sistema skleidžia itin natūraliam artimą skambesį esant bet kokiam garso stiprumui. Kai kalbate telefonu, dvigubo garsiakalbio sistemos pagalba  visi trukdantys aplinkos garsai efektyviai išfiltruojami.


Bluetooth

Nuo šiol prijungimas prie Bluetooth sąsają turinčių įrenginių tapo labai paprastas, kaip ir prijungtų įrenginių perjungimas, kaip pavyzdžiui iPad ir iPhone perjungimas skambinant telefonui. Nemokamos Bose Connect App programos dėka visi prijungimai valdomi intiutyviai. Po pirmojo pririšimo su ausinėmis galite visiškai laisvai ir paprastai perjunginėti keletą pririštų įrenginių, priklausomai kurį tuo metu norite naudoti. Programa (App) siūlo taip pat ir programinės įrangos atnaujinimus, produkto informaciją apie ausinių nustatymų personalizavimą.

SoundTouch® garsiakalbiai sukurtu augti kartu su Jumis

Kai turite vieną, be kada prie jos galite lengvai pridėti kitą, ir jos dirbs kartu. Taigi kai eisite iš kambario į kambarį, muzika seks Jus iš paskos. Nemokama SoundTouch® aplikacija, telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba, suteiks visišką SoundTouch® 300 garso projektoriaus kontrolę ir ne tik jo, bet ir visų produktų, pažymėtų SoundTouch vardu. Aplikacijos pagalba galėsite lengvai naršyti po turimą muziką ir ją valdyti visuose namuose. Galite susidėlioti savo mėgiamą muziką ar radijo stotis taip, kad paskui galėtumėte ją jas pasiekti vieno mygtuko paspaudimu.

Specifikacijos

 Ličio jonų baterija užtikrina iki 10 valandų muzikos klausymosi malonumą. Baterija pilnai pasikrauna per 3 valandas.

 Specialiai pritaikytas EQ skleidžia itin natūralų skambesį esant bet kokiam garso lygiui.

 Belaidis ryšys Bluetooth ir NFC.