Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

SoundWear Companion kolonėlė


Pirkti

Laisvos rankos. Laisvos ausys.

Žinoma, Jūs visada norite pasiimti muziką su savimi. Bet ne visada norite būti su ausinėmis ir atsiriboti nuo supančios aplinkos. Dabar Jums to daryti ir nereikės. Naujieji "SoundWear Companion" garsiakalbiai tam ir sukurti. Ši nešiojama kolonėlė siūlo geriausius abiejų malonumų patogumus ir sąryšį - taip, kad galėtumėte klausyti muzikos ir dalyvauti Jus supančioje aplinkoje. Ji patogiai tinka jūsų pečiams, kartu su garsu, kuris yra pilnas, nesuspaustas ir aiškus Jums, tačiau mažai girdimas kitiems. Su legendine „Waveguide“ technologija, kurios pagrindu yra sukurtos kolonėlės, todėl šiuo produktu galima visiškai pasitikėti.

 

Mobili garso technika  kitaip

Dažnai madinga, graži, mobili technika yra atsiejama nuo funkcionalumo ir pagrindinė paskirtis lieka antraplanė. Bet ne šiuo atveju. Kiekviena šio garsiakalbio dalis yra kruopščiai sukurta siekiant geresnio garso. Todėl stengėmės panaudoti savo tobulai sukurtą „Waveguide“ technologiją šiame novatoriškame produkte. Taigi, mes panaudojome du 11 colių „garso bangolaidžius“, kurie išjaustų sodrų, pilną garsą, gilius bosus, kokius tik įmanoma išgauti iš nešiojamos įrangos.

Garso apsuptyje 

Pasidėk juos šalia. Gali vaikščioti aplink. Paskambinkite ar užduokite Siri klausimą. Šie garsiakalbiai suteikia Jums laisvę nuo Jūsų prietaisų ir tuo pačiu metu palaiko ryšį su Jumis.

Tai ne tipinė technologija, ji atsigręžusi iš galo. Stereo garsiakalbiai skleidžia daugiau garso iš galo nei iš priekio. Kompaktinės sistemos su vienu garsiakalbiu, kurios pakeitė didelių gabaritų sistemas, triukšmą neutralizuojančios ausinės, kurios pakeitė viso pasaulio supratimą apie tyrą, švarų garsą bet kokioje aplinkoje. Ir tai ne visi mūsų išradimai, proveržiai garso atkūrimo technologijoje, kuri praktiškai viską pakeitė garso atkūrime. Todėl būtų neatleistina neišbandyti mūsų naujausio produkto. Tiesiog dar kartą įsitikinti, kad mes nesustodami tobulėjame.

Sąvybės

  • Pilnai pakrauta baterija muzikos klausysitės iki 12 val. Užtenka pakrauti 15min ir 3 val. galėsite mėgautis muzika.
  • Neišsigąskite nedidelio lietaus ar per ne lyg daug saulės, tai nekenkia įrenginiui.
  • Įeinančius skambučius galima pajausti be garso- per vibravimą.
  • Prisijungimą per Bluetooth galima išsikviesti balso komanda.
  • Atsparus lenkimui

Puikiai pritaikyta forma

Mes sukūrėme technologiją perteikiančią galingus bosus iš lenkto įrenginio nešiojamą ant kaklo. Tuo pačiu panaudojome specialias medžiagas, atsparias dažnam lankstymui, o sąlytyje su atvira kūno dalimi – iš medicininio silikono, kuris užtikrina aukščiausią dėvėjimo komfortą ir prisitaikymą prie Jūsų kūno linijų. Todėl šią įrangą galite nešioti ilgai, pamiršdami apie ją.

Keičiamas. Elastingas. Ilgaamžis.

Šie garsiakalbiai gali būti taip pat ir kitokios spalvinės nuotaikos. Akustiškai jie yra neuždari, todėl garsui pralaidūs pakeitus dėkliukus. Mūsų dizaineriai sukūrė keičiamus dėkliukus, kurie neįsilektrina nuo plaukų, rūbų. Komplektuojamas yra su juodos spalvos viršeliu. 

KOLONĖLĖS APVALKALAI
Specifikacijos

Baterija

Veikia iki 12  valandų. Pakrovus 15 minučių, kolonėlės veikia iki 2 valandų.

Laisvų rankų funkcija

Tikriausiai jau teko susidurti su situacija, kai naudojantis laisvų rankų įranga negalite suprasti pašnekovo, o jis negali suprasti Jūsų. Tai jau praeitis! Vieno mygtuko paspaudimu galėsite atsiliepti į skambučius.

Atspari vandeniui

Truputis lietaus nepakenks nei Jums, nei Jūsų kolonėlei.  Vandenį atstumiančio dizaino dėka galėsite naudotis SoundLink Revolve kolonėle beveik bet kur, pavyzdžiui prie baseino ar prie virtuvės kriauklės ir Jums nereikės bijoti, kad kolonėlė sušlaps.

Bluetooth

Belaidė Bluetooth sujungimo funkcija.