Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

SoundSport® in-ear ausinės
Apple® prietaisam


Pirkti

Valdymas vieno mygtuko paspaudimu. Laisvų rankų įranga

Kai suskamba Jūsų telefonas, tiesiog paspauskite atsiliepimo/pabaigos mygtuką, taip sustabdysite muziką ir perjungsite į skambutį. Įvairiakryptis mikrofonas Jūsų balsą perteikia švariai ir nėra būtinybes mikrofoną glausti prie lūpų. Baigus pokalbį, paspausite tą patį mygtuką ir galėsite toliau mėgautis savo muzika nuo tos pačios vietos, kur ją sustabdėte.

Ausinės užtikrintai tvirtai laikosi ausyse Jums judant ar sportuojant.

Patentuoti StayHear™ švelnaus silikono antgaliukai užtikrina puikų ir didesnį stabilumą judant ar aktyviai sportuojant. Pažangiausios medžiagos ir dizainas leidžia antgaliukams patikimai priglusti prie ausies būgnelio ir prisitaikyti prie natūralios ausies formos. StayHear™ antgaliukai suteikia daugiau patikimumo judant ar sportuojant, priimant skambučius ar klausant mėgstamos muzikos. BOSE® ausinės yra sukurtos klausyti muzikos ilgą laiką. Dauguma žmonių patiria diskomfortą naudodami į ausis kišamas ausines, tačiau Bose sukūrė trijų dydžių (S, M ir L) švelnaus silikono antgaliukus, idealiai tinkančius jūsų ausims.

Didesnis patvarumas.

SoundSport™ yra tvirtesnes nei bet kada anksčiau, nes pažangiausios medžiagos, sandara ir gamybos technologijos patobulintos iki aukščiausios kokybės Jums. Kiekvienai porai yra atliekamas griežtas testavimas atitinkantis BOSE eksploatavimo ir patvarumo standartus.

Specifikacijos

   Raiškūs skambučiai. Girdėkite ir būkite girdimi netgi vėjuotoje ar triukšmingoje aplinkoje.
   StayHear®+ Sport kištukai ausims yra išskirtinės formos ir pagaminti iš silikono, taip pasiekiamas aukščiausio lygio nešiojimo komfortas.