Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

Bose Noise Cancelling Headphones 700


Pirkti

Pas mus prekyboje jau nuo rugpjūčio 15d. Limituotas kiekis.
Užsakymai priimami  info@tedra.lt su tekstu 'noriu 700'.

Papildytos realybės ausinės. Dabar tai tikra.

Bose Noise Cancelling Headphones 700 suteikia viską, ko galima tikėtis – ir tai, apie ką nė nesvajojote. Pagalvokite apie šį produktą, kaip apie išmaniąsias ausines, kurios leidžia Jums ranka pasiekti išmaniuosius asistentus. Su mūsų naujausiu ir galingiausiu integruotu mikrofonu drąsiai atsiliepkite į skambučius. Neužmirškite ir Bose AR*, pirmo tokios rūšies produkto su papildytos realybės platforma, kuri suteikia stulbinamą naujos kartos garsų potyrį.

  BLUETOOTH ®   YPATINGA MIKRONO TECHNOLOGIJA       VALDOMAS TRIUKŠMO SLOPINIMAS
 JUTIKLINIS VALDYMAS     IKI 20 VAL. VEIKIANTI BATERIJA   BOSE AR TECHNOLOGIJA

Prisitaikanti mikrofono sistema

Bose Headphones 700 turi 4 mikrofonų sistemą, kuri atpažįsta ir išgrynina Jūsų balsą. Jūs būsite girdimi ir girdėsite taip, kaip niekada anksčiau, net ir triukšmingoje aplinkoje.

Reikia atsakymų? Tiesiog paklauski išmanaus asistento.

Mūsų belaidės ausinės yra optimizuotos išmaniajam Google asistentui – jį galite lengvai nusistatyti per Bose Music aplikaciją. Kad aktyvuotumėte išmanųjį asistentą, tiesiog paspauskite mygtuką dešinėje ausinių pusėje.

Išgirskite pasaulį aplink Jus. Pagal Jūsų sąlygas.

Bose Headphones 700 ausinėse mes sugebėjome patobulinti tai, dėl ko esame žinomi. Jūs galite rinktis iš 11 triukšmo slopinimo lygių, taip pasirinkdami sau tinkamiausią. Kas kartą, padidindami triukšmo slopinimo lygį, Jūs atitinkamai sumažinate pašalinių skleidžiamą triukšmą. Na, o sumažindami pašalinio triukšmo slopinimo lygį, Jūs priartėjate prie Jus supančių garsų ir galite jaustis taip, lyg dėvite paprastas ausines. Kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą.

Esant reikalui, muziką trumpam sustabdyti galite paspaudus Conversation Mode mygtuką, ko pasekoje galėsite užsisakyti kavos puodelį ar persimesti keliais žodžiais su kolega.

Išnaudokite savo išmanaus telefono galimybes, kol jis yra Jūsų kišenėje

Bose AR* pirmoji tokios kartos audio papildytos realybės platforma, kuri atkuria stulbinamą garsų potyrį, padėdama Jums palaikyti ryšį su skaitmeniniu pasauliu ir tuo pačiu metu neprarasti sąryšio su jus supančia aplinka. Suderinus nešiojamų garso produktų, mobilių įrenginių ir integruotų aplikacijų privalumus, Bose AR suteikia galimybę patirti naujų įspūdžių: keliauti, mokytis, žaisti, sportuoti ir daug kitų -  visa tai patirkite ne tik akimis, bet ir papildytos realybės funkcijos pagalba.

Taigi, kaip veikia Bose AR?

Produktai, kuriuose integruota Bose AR funkcija, taip pat turi judesio jutiklius, kurie gali aptikti objektus pagal jūsų galvos ir kūno judesius. Bose AR patobulinta aplikacija gali naudoti šią informaciją ir pagal ją pasiūlyti garso turinį, būtent pritaikytą ten, kur esate ir ką veikiate.

O kaip su jūsų muzika? Nuostabi kaip visad.

Bose Headphones 700 ausinės perteikia aukščiausios kokybės muzikos garsus. Jūs mėgausitės muzika ir ją ne tik išgirsite, bet ir patirsite bei galėsite ją nusistatyti pagal save su ekvalaizerio pagalba. Nesvarbu ar mėgstate muzikos klausytis tyliai ar visu garsu – Jūsų muzika skambės puikiai.

Bose Music programėlė: individualus valdymas

Nuo garso iki muzikos valdymo, Bose Music programėlė suteikia jums dar didesnę kontrolę ir užtikrina, kad jūsų Bose išmanūs įrenginiai veiktų kartu ir perteiktų dar geresnį muzikos klausymo pojūtį. 

Bose Music app logo
Download on the App Store
GET IT ON Google Play

 

Specifikacijos

Išmatavimai/svoris

 • Ausinės: 20.3 cm H x 16.5 cm W x 5.1 cm D (0.25 kg)
 • Nešiojamas įdėklas: 21.8 cm H x 17.9 cm W x 6.2 cm D (0.18 kg)
 • Audio laidas: 1.06 m
 • USB laidas: 0.5 m

Papildoma informacija

 • Bluetooth® versija: Bluetooth 5.0
 • Bluetooth veikimo atstumas: iki 10 m (33 ft)
 • Baterijos krovimo laikas: iki 2.5 valandų
 • Greitasis įkrovimas: 15 min krovimo - 3.5 valandų baterijos laiko
 • Baterijos veikimo ilgis: iki 20 valandų
 • USB-C jungtis

KAS PAKUOTĖJE?

 • Bose Noise Cancelling Headphones 700
 • Audio laidas
 • USB krovimo laidas
 • Nešiojamas įdėklas
 • Greito paleidimo instrukcija
Bose Noise Cancelling Headphones 700 folded in the carrying case
Pagalba

Instrukcijos:

Naudojimosi instrukcija

Greito paleidimo instrukcija