Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

Bose® SoundSport®
Pulse belaidės ausinės


Pirkti

Bose® SoundSport® Pulse belaidės ausinės

Užvedantis aukštos kokybės garsas. Ausinės, kurios Jūsų nestabdys. Sportuodami nuolat įveikiate naujus iššūkius, todėl Jums reikalingos ausinės, kurios visus šiuos iššūkius atlaikys. Naujos technologijos dėka galėsite užsibrėžti dar didesnius tikslus. Šiose ausinėse yra įmontuotas PerformTek® širdies ritmo jutiklis ir išskirtinės formos StayHear+ Pulse kištukai ausims. Jų dėka pasiekiamas aukščiausio lygio nešiojimo komfortas. Bose® SoundSport® belaidės ausinės suteiks Jums visišką laisvę, motyvuojantį aukštos kokybės garsą ir ausų kištukus, kurie visuomet liks ten, kur ir priklauso jiems būti. Ausinės sukurtos sportuojantiems, o pilnai pakrauta baterija atlaiko iki 5 valandų.

  • Įmontuotas PerformTek® širdies ritmo jutiklis.
  • StayHear®+ Sport kištukai ausims yra išskirtinės formos ir pagaminti iš silikono, taip pasiekiamas aukščiausio lygio nešiojimo komfortas.
  • Belaidis ryšys Bluetooth ir NFC.
  • Specialiai pritaikytas EQ skleidžia itin natūralų skambesį esant bet kokiam garso lygiui.
  • Ličio jonų baterija užtikrina iki 5 valandų muzikos klausymosi malonumą.
  • Bose Connect App programa suteikia galimybę valdyti prijungtus įrenginius ir individualiai pritaikyti nustatymus

Motyvuojantis aukščiausios kokybės Bose garsas

Kai judate, Jums ypatingai svarbu, kad ausinių kištukai liktų ten, kur jiems ir priklauso: ausyse. Ir būtent tai Jums garantuoja išskirtinės formos Bose StayHear®+ Pulse ausų kištukai, kurie prisitaiko prie ausies formos ir nereikia nemaloniai giliai ausinių kišti į ausį, kad jos laikytųsi. Užapvalintos formos silikoniniai kištukai itin kokybiški ir garantuoja nešiojimo komfortą netgi ilgai juos naudojant. Atkaklumas atsiperka, todėl Bose remdamasi originaliais StayHear® ausinių kištukais sukūrė 6 prototipus ir taip išrinko geriausią sprendimą. 

Bluetooth ir NFC ryšys belaidei laisvei

Jūsų SoundSport® belaidžių ausinių ir Bluetooth arba NFC ryšį palaikančio įrenginio suporavimas labai paprastas. Inline valdymu galėsite priimti skambučius, reguliuoti garso lygį, stabdyti perklausą ar perjunginėti dainas. Nuo šiol Jums nebereikės sukti galvos dėl įvairiausios technikos.

Paprasčiausias valdymas

Nuo šiol prijungimas prie Bluetooth sąsają turinčių įrenginių tapo labai paprastas, kaip ir prijungtų įrenginių perjungimas, kaip pavyzdžiui iPad ir iPhone perjungimas skambinant telefonui. Nemokamos Bose Connect App programos dėka visi prijungimai valdomi intiutyviai. Po pirmojo pririšimo su ausinėmis galite visiškai laisvai ir paprastai perjunginėti keletą pririštų įrenginių, priklausomai kurį tuo metu norite naudoti. Programa (App) siūlo taip pat ir programinės įrangos atnaujinimus, produkto informaciją apie ausinių nustatymų personalizavimą.

Specifikacijos


 Įmontuotas PerformTek® širdies ritmo jutiklis.


 StayHear®+ Sport kištukai ausims yra išskirtinės formos ir pagaminti iš silikono, taip pasiekiamas aukščiausio lygio nešiojimo komfortas.


 Belaidis ryšys Bluetooth ir NFC.


 Specialiai pritaikytas EQ skleidžia itin natūralų skambesį esant bet kokiam garso lygiui.


 Ličio jonų baterija užtikrina iki 5 valandų muzikos klausymosi malonumą.

 Atsparios vandeniui*

*Šis produktas yra atsparus purslams, vandeniui ir dulkėms. Atsparumas purslams, vandeniui ir dulkėms nėra neribotas ir silpnėja dėl įprastinio dėvėjimosi. Nebandykite įkrauti aplieto produkto. Skysčių sukeltiems pažeidimams garantija netaikoma.