Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Suma: ...
Atsiskaityti

SoundLink® around-ear belaidės ausinės II


Pirkti

Komfortas be jungiamųjų laidų

Daugelis šiuolaikiškų ausinių vis dar sujungiama laidais tarp ausinių ir įrenginių, o Bose® AE2w    Bluetooth® ausinės (9 metrų spinduliu) Jums leidžia mėgautis muzika ar filmų garsu bei    telefoninių pokalbių metu laisvai judėti. Kraunamos ličio jonų baterijos veikia 7 valandas, kai    ausinės įjungtos gali budėti iki 200 valandų “Stand-by” režimu. Komplekte yra USB kabelis, tad    jas pakrauti labai paprasta.

Paprasta naudoti

Bluetooth® valdymo modulio dėka ausines labai paprastai prijungsite prie Jūsų iPad, išmaniojo  telefono ir kitų pageidaujamų Bluetooth® įrenginių. Tiesiog ant ausinių paspauskite    Multifunction mygtuką kartu su mygtuku "garsiau" ir savo Bluetooth® įrenginio sąraše pasirinkite Bose® AE2w ausines. Ausines tuo pačiu metu galima   prijungti prie dviejų įrenginių, pavyzdžiui tuo metu, kai klausotės iPad įrašų, Jūsų telefonas bus prijungtas prie ausinių. Kai suskamba telefonas, ausinės automatiškai sustabdo iPad įrašą ir galėsite įjungti telefoninį pokalbį. Kai baigsite pokalbį, įrašas toliau paleidžiamas automatiškai.

Daugiapusis valdymo modulis

Valdymo modulyje rasite mygtukus: Power (1), garso (2) ir multifunction (3). Šiais mygtukais galėsite valdyti iPad funkcijas, kaip pasirinkti ir paleisti/sustabdyti kūrinį. Sekantis mygtukas perjungia pokalbius į kitus šaltinius. LED ekranėlyje matysite  baterijos energijos likutį ir Bluetooth® ryšio būklę.

Pokalbiai

Per integruotą mikrofoną galėsite kalbėti su pašnekovu, kai pokalbis vyksta per išmanųjį telefoną ir ausinės prijungtos Bluetooth® ryšiu. Taip pat galėsite valdyti kalbos atpažinimo App programas iš savo išmaniojo telefono ir iPad, tokias kaip Siri ir Google paiešką.

Komfortas ir ilgaamžiškumas

Ausinių dizainas ir medžiagos garantuoja ilgaamžę kokybę ir patogumą. Ausinių kaušelius galima pasukti, kad būtų paprasčiau transportuoti.

Specifikacijos

   Garsinės nuorodos. Aiškios garsinės nuorodos leis paprastai prijungti pageidaujamus Bluetooth ryšį palaikančius prietaisus.

   Galinga baterija. Mėgaukitės muzika netgi iki 15 valandų, o kai ausinės išsikraus, 15 minučių krovimo jums suteiks 2 val. grojimo.

   Raiškūs skambučiai. Girdėkite ir būkite girdimi netgi vėjuotoje ar triukšmingoje aplinkoje.

   Aktyvi EQ sistema. Specialiai pritaikyta EQ sistema skleidžia itin natūraliam artimą skambesį esant bet kokiam garso stiprumui.