Your cart is empty
My cart -
Total: ...
Checkout
L1® Compact sistema
Categories
Colour:
Colour - -
€999.00
We have this item in stock
This product is currently our of stock
Buy
List of our showrooms
Accessories
Bose® T8S ToneMatch® garso pultas
Bose® T8S ToneMatch® garso pultas
€849.00
More
Buy now
Bose® T4S ToneMatch® garso pultas
Bose® T4S ToneMatch® garso pultas
€599.00
More
Buy now
  • Bose® Spatial Dispersion™ kolonėlių technologijos dėka garsas skleidžiamas itin plačiu ir tolygiu diapazonu visoje scenoje bei klausytojų erdvėje.

  • Du ToneMatch® nustatymai (Presets) mikrofonui ir akustinei gitarai.

  • Stove įmontuoti žemų dažnių garsiakalbiai.

  • Dvi pastatymo galimybės: nedidelei patalpai rinkitės žemą, o didelei patalpai pilną aukštį.

  • Idealus pasirinkimas gyvos muzikos koncertui, mobili DJ‘ėjaus kolonėlė, pranešimams, pristatymams bei kitiems poreikiams.

 

L1® Compact nešiojama kolonėlių sistema (Portable Line Array System): labai lengva ir itin paprastai transportuojama. Sumontuojama per minutę. Patalpą užpildantis aukštos kokybės Bose garsas.

L1® Compact sistema apjungia visas ligšiolines nešiojamas kolonėles (Portable PA) ir scenos monitorių į vieną kompaktišką įrenginį. Pastatyti galima už muzikanto ar pranešėjo nugaros arba prie šono, garsas skleidžiamas tolygiai, plačiai ir aprėpia visą sceną bei auditoriją. Tai pati lengviausia, sverianti tik 13,3 kg, bet ir paprasčiausiai montuojama L1® sistema.  

Spatial Dispersion™ kolonėlių technologija leidžia siaurame vertikaliame korpuse tiksliai kryptingai montuoti šešis garsiakalbius. Ši patentuota Bose technologija leidžia garsą skleisti horizontaliai ir beveik 180 laipsnių kampu. Garsas sklinda visoje patalpoje tolygiai.

Stove integruotas stiprintuvas preciziško ir švaraus garso lygio nustatymui.

PA ir monitoriai sujungti į pačią lengviausią ir ypatingai mobilią sistemą. Patentuotų Bose technologiją dėka šią sistemą galite statyti už muzikanto arba pranešėjo nugaros ar iš šono. Atskiros PA kolonėlės, scenos minitoriai ar mikšeriniai pultai daugiau nebereikalingi.

Patentuoti ToneMatch® nustatymai (Presets) optimizuoja L1® Compact sistemą dinaminiam mikrofonui (1 kanalas) ir akustinei gitarai (2 kanalas)

Stove integruotas mikšerinis pultas, kuriame  yra XLR mikrofono įėjimas (1 kanalas); 2 kanale yra instrumento įėjimas, RCA stereo jungtis ir 3,17 mm Stereo įėjimas. Abu kanalai turi dviejų padėčių perviršio indikatorius (two-stage clip lights), garso lygio reguliatorių ir pritaikytus ToneMatch® nustatymus (Preset). Nugarėlėje rasite  balanced line išėjimą (6,35 mm) ir RCA stereo išėjimą.

Dvi montavimo pozicijos- pilno aukščio korpusas (199,5 cm) ir žemas korpuso aukštis (41,8 cm) leidžia pritaikyti garso skleidimą priklausomai nuo patalos parametrų ir renginio paskirties.

Tvirti, lengvi ir lengvai montuojami komponentai lengvai transportuojami, montuojami ir išmontuojami. Aktyvinė kolonėlė su valdymu ir mikšeriniu pultu (Power stand) sveria 11,2 kg, visa sistema (su kolonėlėmis ir išplėtimais) sveria 13,3 kg. Jokių papildomų laidų, stovų ar žemų dažnių modulių. Visą sistemą sumontuosite mažiau, nei per 1 minutę.

Specifications

 

L1® Compact Power Stand su kolonėle

Aukštis: 41,80 cm
Plotis: 33,90 cm
Gylis: 42,60 cm
Svoris: 11,20 kg
Kiekvienas L1® Compact prailginimo elementas

Aukštis: 83,00 cm
Plotis: 7,00 cm
Gylis: 7,00 cm
Svoris: 1,50 kg
Pilnas aukštis su visais prailginimo elementais

Aukštis: 199,50 cm
Plotis: 33,90 cm
Gylis: 42,60 cm
Soris: 13,30 kg
L1® Compact kolonėlė

Aukštis: 40,80 cm
Plotis: 7,00 cm
Gylis: 7,00 cm
Svoris: 1,35 kg


Kompaktiškas montavimas/ kolonėlė su aktyvine kolonėle (Power stand)


Aukštis: 41,80 cm
Plotis: 33,90 cm
Gylis: 42,60 cm
Svoris: 11,20 kg