Your cart is empty
My cart -
Total: ...
Checkout

SoundSport® belaidės ausinės


Buy

Užvedantis aukštos kokybės garsas.
Ausinės, kurios  Jūsų nestabdys.

Sportuodami nuolat įveikiate naujus iššūkius, todėl Jums reikalingos ausinės, kurios visus šiuos iššūkius atlaikys. Bose® SoundSport®   belaidės ausinės suteiks Jums visišką laisvę, motyvuojantį aukštos  kokybės garsą ir ausų kištukus, kurie visuomet liks ten, kur ir prieklauso jiems būti. Ausinės  atsparios prakaitui ir orų pokyčiams, o pilnai pakrauta baterija atlaiko iki 6 valandų. Taigi treniruotėse Jūsų niekas nebestabdys. Bluetooth ir NFC ryšiu paprastai ir greitai prijungsite savo įrenginius bei jau po pirmojo naudojimo įsitikinsite, kad SoundSport® ausinės sukurtos specialiai sportuojantiems.

  • StayHear®+ Sport kištukai ausims yra išskirtinės formos ir pagaminti iš silikono, taip pasiekiamas aukščiausio lygio nešiojimo komfortas.
  • Belaidis ryšys Bluetooth ir NFC.
  • Specialiai pritaikytas EQ skleidžia itin natūralų skambesį eant bet kokiam garso lygiui.
  • Ličio jonų baterija užtikrina iki 6 valandų muzikos klausymosi malonumą.
  • Bose Connect App programa suteikia galimybę valdyti prijungtus įrenginius ir individualiai pritaikyti nustatymus.

Motyvuojantis aukščiausios kokybės Bose garsas

Kai judate, Jums ypatingai svarbu, kad ausinių kištukai liktų ten, kur jiems ir priklauso: ausyse. Ir būtent tai Jums garantuoja išskirtinės formos Bose StayHear®+ Sport ausų kištukai, kurie prisitaiko prie ausies formos ir nereikia nemaloniai giliai ausinių kišti į ausį, kad jos laikytųsi. Užapvalintos formos silikoniniai kištukai itin kokybiški ir garantuoja nešiojimo komfortą netgi ilgai juos naudojant. Atkaklumas astiperka, todėl Bose remdamasi originaliais StayHear® ausinių kištukais sukūrė 6 prototipus ir taip išrinko geriausią sprendimą. 

Bluetooth ir NFC ryšys belaidei laisvei

Jūsų SoundSport® belaidžių ausinių ir Bluetooth arba NFC ryšį palaikančio įrenginio suporavimas labai paprastas. Inline valdymu galėsite priimti skambučius, reguliuoti garso lygį, stabdyti perklausą ar perjunginėti dainas. Nuo šiol Jums nebereikės sukti galvos dėl įvairiausios technikos.

Įtikinanti garso kokybė efektyvesnei treniruotei

Teisinga muzika motyvuoja atlaikyti netgi labai sunkias treniruotes. SoundSport® belaidės ausinės atkuria aiškų, natūraliam labai artimą skambesį, koks iki šiol buvo įmanomas tik kabeliais sujungtose ausinėse. Specialiai sureguliuostas EQ juntamai pagerina garso atkūrimo kokybę esant bet kokiam garso lygiui.

Skirtingoms oro sąlygoms atsparios medžiagos 

Nesvarbu ar prakaituojate sporto salėje, ar bėgiojate lietuje, su šiomis ausinėmis būsite visada motyvuoti. Akustiniai portai įmontuoti taip, kad tapo atsparūs skirtingoms oro sąlygoms, o visas korpusas pagamintas iš medžiagos, kuri tiesiog atstumia drėgmę. 

Visuomet patikimos

Esant tam tikroms sąlygos ne visos ausinės veikia, kaip turėtų. Dažniausiai tai Bluetooth ryšio trukdžiai arba klausymuisi trukdo sporto klubuose esantis WiFi ryšys. Todėl kurdama šias ausines Bose kompanija atliko begalę testų ir bandymų  ir tobulino tol, kol pasiekė pageidaujamos kokybės. Visiškai jokių kokybės kompromisų!

Paprasčiausias valdymas

Nuo šiol prijungimas prie Bluetooth sąsają turinčių įrenginių tapo labai paprastas, kaip ir prijungtų įrenginių perjungimas, kaip pavyzdžiui iPad ir iPhone perjungimas skambinant telefonui. Nemokamos Bose Connect App programos dėka visi prijungimai valdomi intiutyviai. Po pirmojo pririšimo su ausinėmis galite visiškai laisvai ir paprastai perjunginėti keletą pririštų įrenginių, priklausomai kurį tuo metu norite naudoti. Programa (App) siūlo taip pat ir programinės įrangos atnaujinimus, produkto informaciją apie ausinių nustatymų personalizavimą.

Nemokamos programos (App) parsisiuntimas Jūsų mobiliems Apple ir Android™ prietaisams:

 

Specifications

   Aktyvi EQ sistema. Specialiai pritaikyta EQ sistema skleidžia itin natūraliam artimą skambesį esant bet kokiam garso stiprumui.
   Raiškūs skambučiai. Girdėkite ir būkite girdimi netgi vėjuotoje ar triukšmingoje aplinkoje.
   Mėgaukitės muzika netgi iki 6 valandų
   Atsparios vandeniui*

*Šis produktas yra atsparus purslams, vandeniui ir dulkėms. Atsparumas purslams, vandeniui ir dulkėms nėra neribotas ir silpnėja dėl įprastinio dėvėjimosi. Nebandykite įkrauti aplieto produkto. Skysčių sukeltiems pažeidimams garantija netaikoma.