Your cart is empty
My cart -
Total: ...
Checkout

Bose® SoundSport Free belaidės ausinės


Buy

Tai mūsų pirmos tikros belaidės ausinės aktyviam laisvalaikiui.

Mėgaukis skaidriu, galingu garsu iš mūsų pirmųjų belaidžių ausinių skirtų sportui. Sukurtos taip, kad stabiliai laikytusi ausyse, bet tuo pat metu yra labai komfortiškos. Kad jas sukurti, mes panaudojime paskutines garso atkūrimo žinias ir naujausias technologijas, todėl Jums bus dar lengviau siekti savo tikslo sportuojant.

Skirtingoms oro sąlygoms atsparios medžiagos 

Nesvarbu ar prakaituojate sporto salėje, ar bėgiojate lietuje, šiomis ausinėmis visada būsite patenkinti. Akustiniai portai įmontuoti taip, kad tapo atsparūs skirtingoms oro sąlygoms,  o visas korpusas pagamintas iš medžiagos, kuri tiesiog atstumia drėgmę. 

Geresnis dizainerių sprendimas.

Ausinės groja stulbinamai gerai, stabiliai, nesvarbu, kur būtų Jūsų garso atkūrimo įrenginys, ar kišenėje ar ant rankos dėklo, ar padėtas ant bėgimo takelio viršaus – jokie laidai netrukdys Jums stebėti savo rezultatus.

Ausinės išorėje, bet tuo pačiu stabilios viduje

Šios ausinės turi neprilygstamą komfortą ir stabilumą. Taip yra dėl to, kad mes sukūrėme "StayHear + Sport" silikoninį laikiklį,kuris vienodai užpildo ausies vidų, o plaukai prisitaiko prie viršutinės ausinių dalies. Todėl jie neišsidraikys ir neklius už įrengimų, ir Jūs galėsite sutelkti dėmesį į naujų aukštumų pasiekimą savo treniruočių metu.

Tai daugiau nei dėklas

Pilnai pakrautos , ausinės gros iki penkių valandų, kad galėtumėte mėgautis bet kokios treniruotės metu. Po treniruotės padėkite jas į dėklą, kad pasikrautų. Tai užtikrins jų apsaugą ir du papildomus pakrovimus (arba iki 10 valandų baterijos veikimo trukmę), kad jos vėl būtų parengtos. Be to, greitas 15 minučių įkrovimas suteiks 45 minučių baterijos veikimo trukmę.

Pikinė galia dar didesniam našumui

Geram atletiniam rezultatui pasiekti reikalingas geras našumas. Tą patį mes galime pasakyti ir apie ausines. Mes jau ne vieną dešimtmetį dirbame ta kryptimi. Garso lygio ir firminio Bose EQ signalo procesoriaus dėka, muziką Jūs girdėsite visada aiškiai, tiek prie mažo, tiek prie didelio garso. Todėl nesvarbu ar sportuosite sausakimšoje sporto salėje ar tuščioje, garso kokybė visada išliks puiki.

Specifications

Belaidės

Mėgaukitės visiška judesio laisve.

Patikimas susijungimas

Jos sukurtos, kad maksimaliai galėtumėte naudotis belaidžių ryšiu.

Patogios. Išlieka vietoje.

StayHear+ sportiniai ausų kištukai sukurti komfortui ir stabilumui.

Optimizuotas EQ

Geriausiai kokybei, bet kokiu garsu.

Atsparios vandeniui.

IPX4 sertifikatas parodo, jog ausinės nebijo prakaito ar lietaus*

Baterija ir pakrovimo dėžutė.

5 valandos veikimo. Padėkite ausines į apsauginę ir krovimo dėžutę. Dėžutės pagalba ausinės gali būti pakrautos 3 kartus po 5 valandas.*Šis produktas yra atsparus purslams, vandeniui ir dulkėms. Atsparumas purslams, vandeniui ir dulkėms nėra neribotas ir silpnėja dėl įprastinio dėvėjimosi. Nebandykite įkrauti aplieto produkto. Skysčių sukeltiems pažeidimams garantija netaikoma.